Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rozboril prekvapuje: Siedme nebo sa môže objaviť už túto jar!

Siedme nebo dostalo na jar prestávku, možno sa však objaví skôr, ako diváci čakajú.

Kým Modré z neba bežalo na Markíze pravidelne na jar aj na jeseň, jojkárska obdoba relácie o plnení snov dostala po prvej sérii polročnú pauzu. V siedmom nebi stavilo na náročnejšie spracovanie príbehov, ktoré si však vyberá svoju daň. „Priniesť pokračovanie už začiatkom roka by znamenalo poľaviť z kvality,“ povedal pre Eurotelevíziu moderátor Vilo Rozboril. Ten spoločne s tímom Petra Núňeza začal s výrobou prvej série Siedmeho neba vo februári 2014, pričom natáčanie ukončili až pred Vianocami.

Aj tento rok začala televízia natáčať príbehy začiatkom februára. Prvý mesiac v roku si Rozboril nechal na oddych: „Vždy robím veci na doraz, inak to ani neviem, takže v januári som nebol v stave nakrúcať. Musel som si dať aspoň mesiac pauzu.“

Na jar 2015 nahradí Siedme nebo tanečná šou s charitatívnymi prvkami Tanec snov opäť s Vilom Rozborilom. Šou zaplní nedeľné večery od 8. marca. Poznáme už aj celú zostavu celebrít. Napriek tomu, že sa s návratom Siedmeho neba ráta až na jeseň, prvé časti šou by mali byť pripravené do vysielania už v priebehu leta. Rozboril pri tom odhalil, že s televíziou zamýšľa jarné prekvapenie. „Možno urobíme s Jojkou aj nejaké prekvapenie už po skončení Tanca snov, ale radšej nebude predbiehať,“ uzatvára moderátor pre televízny časopis.

Čítať viac...
Nahor