Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rozboril s posledným vydaním sezóny nevyskočil, Moja mama predbehla aj Búrlivé víno s Farmou!

Nebeskej relácii uberala jej dĺžka.

V siedmom nebi, ktoré bude pokračovať aj v budúcom roku, pre túto sezónu skončilo. Napriek tomu, že bulvár špekuloval o úplnom skončení relácie, z čoho skúsili vyťažiť aj tvorcovia, keď promovali „posledné V siedmom nebi“, nebeská šou nevyskočila. S posledným vydaním sezóny mala dosiahnuť rating 7,2 % s podielom 23,6 %, sčasti jej priemer poklesol po pol jedenástej, kedy s pokročilou hodinou neudržala niektorých divákov.

V konkurencii Siedmeho neba stratilo časť divákov Búrlivé víno, keď sa podielovo dostalo len nad 18 %. Divákov berie Rozboril aj Farme, tá šla cez 25 %. Oba hlavné programy Markízy dosiahli rating nad 6 %, na diaľku ich tak porazila podvečerná šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorú sledovalo sedem percent divákov. V rebríčku najsledovanejších nespravodajským programov ju predbehlo len Siedme nebo. V podieli sa ťahala k 26 %. Susedské prípady potvrdzujú pokles, oproti strede mierne podrástli nad 16 %. Celkovo najsledovanejším programom dňa boli Športové noviny.

Vo štvrtok večer vysoko vyskočili menšie stanice Plus aj Dajto. S hlavnými filmami Agent v sukni 2 a Kniha prežitia sa dostali až na tri ratingy, v podieli zas prekročili hranicu 9 %. Mentalista na Doma si polepšil oproti predošlým dňom, keď šiel na podielovú sedmičku, neuspel už nasledujúci film Zlaté Vianoce s podielom tesne cez štvorku. Vydarený večer mala Wau, ktorej Vtierka Castle šla nad 3 %, CSI Miami tesne cez 4 %.

Čítať viac...
Nahor