Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rozboril reaguje na krvavé útoky vo Francúzsku, V siedmom nebi priamo z Paríža!

Moderátor nebeskej relácie chystá už do najbližšej relácie mimoriadne vysielanie k udalostiam v Paríži.

Televízna dvojka nemenila v súvislosti s krvavými útokmi teroristov v Paríži program cez víkend, no čiastočne tak urobí v týždni. V relácii V siedmom nebi sa totiž bude už najbližší štvrtok venovať aj tejto téme. Ohlásil to priamo moderátor Vilo Rozboril.Hrozná tragédia v Paríži. Podporu Parížu vyslovíme a hold obetiam vzdáme i vo štvrtok V siedmom nebi. Odpočívajte v pokoji vy všetci, ktorí ste prišli o svoje mladé životy rukami extrémistov v piatok v Paríži,“ odkázal na sociálnej sieti.

Rozboril sa podľa všetkého zameria na Slovákov, ktorí mali blízko k útokom. Moderátor už v nedeľu zdieľal na svojej facebookovej stránke výzvu, prostredníctvom ktorej hľadá „niekoho zo Slovenska“, kto bol blízko útokov. Okrem toho sa má moderátor vydať priamo do Paríža, kde nakrúti materiál do relácie. Stihnúť tak chce, pravdepodobne, ešte do najbližšieho štvrtkového vysielania.

V siedmom nebi reagovalo na aktuálne udalosti už niekoľkokrát. Len minulý týždeň zaradil Rozboril do relácie diskutovaný prípad eutanázie z Popradu. Napriek tomu sa potýkal so znížením výkonnosti relácie.

Čítať viac...
Nahor