Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rozboril prehovoril o ďalších plánoch: Chystá úplne novú šou, kedy sa má vrátiť V siedmom nebi?

Relácia o plnení snov nemala na jar prestávku, oddych dostáva na začiatku jesennej sezóny.

V siedmom nebi sa ani v najbližších týždňoch na obrazovke neobjaví. Relácia, ktorú ťahala Joj aj v priebehu jari, tak dostáva pauzu v tomto období, potvrdila ale výrobu nových príbehov. Na obraz by sa pritom mohli dostať v druhej polovici sezóny.Siedme nebo začne niekedy o mesiac a kúsok, možno v októbri,“ naznačil Vilo Rozboril.

Zároveň však vyhlásil, že chce v budúcnosti prísť s novým programom, dokonca už v budúcom roku. Tento rok bude ešte Siedme nebo a budúci rok asi prinesiem nejaké prekvapenia. Chcem pripraviť niečo originálne,“ prezradil. O návrat k zábavným reláciám, ktoré moderoval v minulosti, by však ísť nemalo. Rozboril následne ale priznal nostalgiu k jednému z jeho najúspešnejších projektov Vilomeniny, pričom jeho koncept do budúcna nezavrhol. „Možno niečo vymyslíme, ale pssst,“ napísal.

Rozboril dokonca naznačil, že by sa obdoba Siedmeho neba mohla objaviť v Česku. Produkcia dostáva veľa prosieb a námetov práve od českých divákov, pričom už mal padnúť aj návrh. „Nevylučujem českú podobu relácie. Isté oslovenie máme, uvidíme, či na to bude čas,“ povedal moderátor.

Čítať viac...
Nahor