Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rozboril obhajuje prítomnosť Fica v Modrom z neba, do volieb prídu politici aj do Siedmeho neba!

Napriek tomu, že prítomnosť politikov (nielen) v televíznych projektoch divákov čoraz viac irituje, V siedmom nebi s nimi počíta.

Veľký vlnu kritiky spôsobilo v roku 2013 účinkovanie Roberta Fica a Roberta Kaliňáka v relácii Modré z neba, no Vilo Rozboril chce politikov angažovať aj do jojkárskeho projektu. Urobí tak napriek tomu, že ich už od kampane k druhej sérii V siedmom nebi kritizuje. „Je veľa ľudí, ktorí potrebujú pomoc a mám pocit, že ani od štátu a ani od orgánov, ktoré sú na to určené, sa tej pomoci veľa nedostáva,“ znelo jedno z jeho nedávnych vyjadrení.

Rozboril však účinkovanie politikov v jeho programe obhajuje. „Prečo by premiér nemohol byť súčasťou takejto relácie len preto, že ho niekto nemá rád?“ opýtal sa v rozhovore pre Nový čas. Zároveň si však spomína na to, že účasť Roberta Fica nebola mnohým divákom po vôli.

Napriek tomu ale moderátor potvrdil, že okrem známych osobností budú súčasťou Siedmeho neba aj politici. Zároveň však pred seba stavia veľkú výzvu, keď ich angažovaním nechce pobúriť divákov, čo je v súčasnosti mimoriadne náročné.Budú, no určite si ustrážim to, aby boli jeden odtiaľ a iný odtiaľ. Idú voľby a zase nemám v obľube žiadneho z nich natoľko, že by som mu chcel pomôcť dostať sa do parlamentu. A ani nechcem ľudí iritovať,“ dodáva Rozboril.

Čítať viac...
Nahor