Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rozboril novú šou na Joj moderovať nebude!

Po prestupe Vila Rozborila do Joj sama televízia oznámila, že projekt, ktorý bude moderovať, bude úplne odlišný od projektov, ktoré Rozboril moderoval v ostatných rokoch. Jeho meno sa otvorene začalo spájať s novou šou Súboj národov, no s jej moderovaním mala mať bývala hviezda Markízy veľký problém. Dnes je jasné, že ju moderovať nebude. (Vnútri mená moderátorov aj koncept šou)

Vilo Rozboril sa nestane tvárou novej šou Joj a Primy Súboj národov. Konečné uplatnenie Rozborila v novom pôsobisku sa tak zásadne odlíši od toho, čo s ním televízia pôvodne plánovala. Formát, ktorý si diváci budú môcť pozrieť v prime time už túto jar, bude diametrálne odlišný od charitatívnych projektov, ktorým sa moderátor venoval niekoľko posledných rokov. Je to príležitosť mediálnej stálice dokázať svoju všestrannosť a zároveň sa posunúť do novej roviny,“ oznámila televízia po Rozborilovom prechode do Joj. „Diametrálne odlišným formátom“ mala byť práve šou Súboj národov.

V zákulisí televízie sa podľa bulvárnych médií vo veľkom hovorilo o tom, že Rozboril zábavnú šou moderovať nechce, nakoniec bola ohlásená jeho nová šou o plnení snov.

Dnes už poznáme mená, ktoré sa stanú moderátormi šou Súboj národov – program budú moderovať Martin Dejdar a Michal Hudák. Podľa oficiálnych informácií uvidíme 12 kôl (1 kolo = 1 vydanie relácie), pričom súťažiť bude až 30 jedincov, medzi ktorými bude aj šesť celebrít. Televízie šou odštartujú ešte v marci.

O šou Súboj národov

Súboj dvoch spriatelených národov Čechov a Slovákov, ktorý po dvanástich kolách spozná víťaza. Show novej moderátorskej dvojice Martina Dejdara a Michala Hudáka každý týždeň preverí schopnosti oboch národov. 30 zástupcov z každej krajiny – a medzi nimi 6 celebrít – si zmerajú sily nielen v inteligencii, ale tiež vo vedomostiach a v náročných úlohách. Každý týždeň iný tematický test, ktorý vás neuspí matematickými hádankami.

 

Čítať viac...
Nahor