Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Kašle na ponuku Markízy? Rozboril chce s Modrým z neba pokračovať na „inej televízii“!

Iba vo štvrtok dostala definitívne relácia Modré z neba stopku a už o deň neskôr začína jej moderátor Vilo Rozboril verejne premýšľať nad jej presunom na inú televíznu stanicu. Debatu rozprúdil týmto statusom s otázkou na sociálnej sieti: „Nazdar ľudia, celý deň počúvam, a nedala by sa relácia s charakterom pomoci a snov robiť v inej tv? No asi dala, aj keď, priznám sa, nebol dôvod o niečom takom uvažovať. Možno sa to spýtam vás: PRIVÍTALI BY STE, AK BY SME RELÁCIU S TÝMTO POSOLSTVOM VYSIELALI NA INEJ TELEVÍZII? ZAPLI BY STE SI NÁS?“ Rozboril sa tak nevzdáva a otvorene začína bojovať o pokračovanie relácie o plnení snov. Markíza mu pri tom, ako oznámila aj v tlačovej správe, ponúkla možnosť spolupracovať na inom projekte pre rok 2014, Rozboril však spoluprácu zatiaľ nepotvrdil.

Otázkou tak ostáva, do ktorej televízie by sa Rozboril s reláciou mohol presunúť. Generálny riaditeľ RTVS Václav Mika koncom novembra pre portál Čas.sk takúto možnosť nevylúčil: „Nie je tu situácia, že by sa dalo aktuálne jednať o Modrom z neba. No, nikdy nehovor nikdy.” Odpoveď z Jojky na aktuálnu otázku je rovnako bezvýsledný. „Zatiaľ sa k tomu nebudeme vyjadrovať,“ povedala PR manažérka JOJ Lucia Kulihová.

Nech sa už Rozboril s reláciou presunie kamkoľvek, postupne začína verejne vystupovať proti jeho doteraz jedinej domovskej televízii. Jeho puto s Markízou potvrdzoval mnohými ostrými vyjadreniami smerovanými proti Jojke, keď kritizoval jej program a neraz vyzdvihoval úspechy Markízy na úkor výkonu Joj. Rozborilovo spojenie s televíziou sa však začalo výrazne naštrbávať po príchode Rakúšana Matthiasa Setteleho na post generálneho riaditeľa. Ten nahradil Zuzanu Ťapákovú, niekoľkoročnú Rozborilovu partnerku, s ktorou však po jej odchode z Markízy už pár netvorí. Neskôr dokonca vyšlo najavo, že dvojica sa rozišla už niekoľko mesiacov dozadu, no Rozboril ich rozchod nechcel zverejniť. V období, kedy už mali byť v odlúčení, dokonca neraz zverejňoval aj ich spoločné fotky na sociálnej sieti.

Čítať viac...
Nahor