Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rozbehla sa výroba druhej série Divokých koní! Čím chce Joj zaujať? (nové aktuality)

Hlavný jarný seriál Joj bude pokračovať aj na jeseň, tvorcovia čelia náročnej výzve.

Len prednedávnom ukončila Joj výrobu prvej série a už sa púšťa do druhej. Prvá klapka druhej sezóny Divokých koní padla túto nedeľu 12. apríla, pričom televízia pripravuje niekoľko noviniek.

Tvorcovia seriálu majú pred sebou neľahkú úlohu a to udržať si súčasných divákov po dobu ďalšieho polroka. Hlavným cieľom je pozdvihnutie výkonov oproti minuloročnému Paneláku, čo sa v ostatnom čase Divokým koňom darí čoraz menej, keď sa neraz hýbu okolo jarných hodnôt Krausovho seriálu spred roka.

Na jeseň pribudnú do seriálu nové ateliéry, ktoré vyrástli v Rači. Výzva čaká na Juraja Kemku, ktorý po prvý raz vysadne na koňa. Kým na konci prvej série z deja odíde jedna z kľúčových postáv, v druhej pribudnú nové tváre. Opäť dôjde k migrácii z Búrlivého vína, keď do Divokých koní pribudnú herečky Edita Borsová a Ivana Kubačková. „Ivana bude hrať novú nešikovnú stajníčku na statku Holzmanka, Edita bude hrať žiarlivú manželku Malého Johna – Martina Šalachu,“ prezrádza televízia. V Divokých koňoch sa už teraz objavujú niekoľké tváre z vínnej ságy ako Alena Ďuránová či Robo Halák. V jojkárskom projekte sa tiež objaví Marián Slovák.

Aktualizované: Od novej série pribudne i Csongor Kassai spoločne s Mariánom Miezgom. So sebou prinesú novú veľkú linku, ktorá sa bude druhou sériou tiahnuť. Herci sa stanú členmi filmovacieho štábu, ktorý príde na Holzmanku nakrúcať rozprávku. Miezga si zahrá režiséra. V hre sú aj ďalšie nové postavy, na ktoré televízia len robí kasting.

Danica Haláková, tvorkyňa Divokých koní, nechce o pokračovaní seriálu veľa prezrádzať. Už skôr však naznačila, akou cestou sa bude nová séria uberať. „Diváci by sa mali ešte tešiť na koniec prvej série, lebo tam ich čaká ešte kopec prekvapení a milión rozuzlení zápletky, ktorú hráme v prvej sérii. Druhá séria nadväzuje na prvú, takže tam odhaľujeme tajomstvá, ale z inej strany, ako boli predostreté z tej prvej. V podstate chceme naznačiť, že všetko môže byť inak,“ povedala. „Pribudnú nové postavy, ktoré ovplyvnia životy starých postáv. Chystáme jednu významnú dejovú linku, ktorá by mala byť taká romanticko-komediálna,“ dodala Haláková.

Čítať viac...
Nahor