Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rošády Miklu na Farme pritiahli Markíze divákov, piatkový Duel dosiaľ najvyššie!

Horná Dolná vo štvrtok prepad spred týždňa nepotvrdila, vrátila na svoje aktuálne čísla.

Štvrtkový večer skončil pre Markízu lepšie ako pred týždňom. Kým vtedy ju sklamal prepad Hornej Dolnej, ktorá zaznamenala jeden z najhorších výkonov, seriál sa jej najnovšie vrátil na svoj aktuálny štandard ratingom 8,6 % a podielom 23,4 %. Inkognito ale taktiež rástlo, keď od šiestich ratingov stúplo na 7 %, podielovo sa hýbalo okolo 19 %. Čo však Joj, naopak, kleslo, bol sitkom Ministri, ten tentokrát prekročil 4 ratingy s podielom pod 15 %. Farma si pripísala share pod 23 % pri vyše šiestich ratingoch. V celkovom publiku opäť jasne viedlo Inkognito, ktoré sledovalo hneď pol milióna divákov, Horná Dolná nestačila s takmer 365-tisíc divákmi.

V piatok sa uplynulý týždeň najvyššie dostala Farma. Divočina okolo Duelu, v ktorom zoskratoval spevák Robo Mikla, vyniesla televízii dosiaľ najlepší výkon vyraďovacieho dielu v desiatej sérii ratingom 6,6 % a podielom 21 %. Milujem Slovensko si polepšenie spred týždňa neudržalo ratingom nad 5 % a podielom cez 16 %, celkovo však mala šou podobný počet divákov ako s predošlým dielom, vyše 335-tisíc. Všetko, čo mám rád v komerčnej cieľovke atakovalo 5 ratingov s podielom cez 15 %, celkovo malo najviac, cez 380-tisíc divákov. Duel Farmy si spolu pozrelo cez 370-tisíc divákov.

Podvečer bola opäť na dne Moja mama varí lepšie ako tvoja podielmi v oba dni okolo ôsmich percent, Oteckovia sa mali hýbať na 37,5 a až pod 40 %. Televízne noviny vo štvrtok uhrali podiel nad 28 %, Noviny cez 21 %. Celkovo mali správy Joj pod 530-tisíc divákov, TN-ky zas vyše 485-tisíc. V piatok vyskočili Televízne noviny podielom hneď 30,5 %, Noviny boli stlačené blízko 19 %. V celkovom publiku ich videlo pod 430-tisíc divákov, TN-ky v tento deň boli vyššie, keď si ich pozrelo cez 475-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor