Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Roman Luknár šoféroval opitý, súd už rozhodol, aký trest dostane!

Aktualizácia 17.1. 14:02

Roman Luknár už pozná trest za jazdu pod vplyvom alkoholu. Súd mu za jeho zlyhanie udelil iba finančnú pokutu. „Okresný súd Bratislava III rozhodol trestným rozkazom tak, že uznal obvineného Romana Luknára vinným z prečinu ohrozenia pod vplyvom omamnej látky a odsúdil ho k peňažnému trestu vo výške 500 Eur. V prípade, ak by bol peňažný trest zmarený, vymeral náhradný trest odňatia slobody na dobu 2 mesiace,” vyjadril sa pre Topky.sk hovorca bratislavského Krajského súdu Pavol Adamčiak. Okrem toho bol Luknárovi odňatý vodičský preukaz po dobu 14 mesiacov.

Luknárovi pritom hrozil trest odňatia slobody až na jeden rok, polícia ho v rámci bežnej kontroly pristihla opitého za volantom vo štvrtok okolo druhej hodiny ráno. Luknár sa proti rozsudku odvolávať nebude.

—————

Pôvodná správa 17.1. 00:10: Roman Luknár šoféroval opitý, hrozí mu rok vo väzení!

Obľúbený herec Roman Luknár si poriadne zavaril. Vo štvrtok nadránom zastavila polícia v rámci bežnej cestnej kontroly jeho Ssangyong Rexton a podrobila ho dychovej skúške. V dychu mu policajti namerali 0,83 mg/l alkoholu, čo je v prepočte 1,73 ‰ alkoholu v krvi.

Herec tak putoval na noc do policajnej cely a bolo voči nemu vznesené obvinenie zo šoférovania pod vplyvom návykovej látky, za čo mu hrozí až rok odňatia slobody.

O veľkom Luknárovom prešľape informovala medzi prvými netradične priamo oficiálna stránka televízie Joj, ktorej je Luknár tvárou. K situácii sa však samotná televízia odmietla vyjadriť. Súkromné aktivity herca televízia nekomentuje. Dlhoročná spolupráca s Romanom Luknárom je pre nás prínosom a plánujeme v nej naďalej pokračovať. Veríme, že sa celá záležitosť čoskoro vyrieši,“ povedal pre Joj.sk PR manager TV JOJ Michal Pilip.

Luknár už počas minulého roka stihol natočiť obrazy do prvých dielov novej série Paneláku a taktiež prvých epizód nových Profesionálov. Televízia s ním vo svojich projektoch počíta aj naďalej.

Čítať viac...
Nahor