Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Roman Luknár nastupuje do Búrlivého vína: V rovnakom čase sa však vráti aj na Joj!

Bývalá tvár Joj vstupuje do vínnej ságy, v rovnakom čase sa ale ukáže aj u konkurencie.

U televíznej dvojky sa začínajú objavovať jej bývalé tváre, ktoré sa časom upísali televízii zo Záhorskej Bystrice. Len pred pár dňami Joj využila angažovanie Henriety Mičkovicovej a Mila Kráľa ako dabingových hercov v premiérach Akty X, kde aj naznačila ich spojitosť s Búrlivým vínom, teraz sa na jej obrazovku vráti hviezda z Paneláku.

Do najnovšieho Inkognita si totiž tvorcovia ako tajného hosťa vybrali Romana Luknára. Ten len pred rokom prešiel k Markíze po konci Paneláku, v priebehu niekoľkých rokov u Joj si zahral aj v Keby bolo keby či Profesionáloch.

Zaujímavosťou je, že Joj zaraďuje vydanie Inkognita s Luknárom v čase, kedy nastupuje do Búrlivého vína. V minulosti bolo práve to priamym konkurentom Paneláku, dopomohlo tiež k definitívnemu poklesu jojkárskeho hitu.

Luknár v Búrlivom víne stvárni doktora Milana Fialu, ktorý sa bude uchádzať o post riaditeľa nemocnice. Ako informuje televízia, v začiatkoch sa bude v spoločných obrazoch objavovať najmä so Zdenou Studenkovou, s ktorou ho kedysi spájal práve Panelák.

Luknára obsadila Markíza do Búrlivého vína po tom, čo skončila fiaskom jej minuloročná jesenná seriálová novinka Kukučka. Práve do nej zlákala herca z Joj. Ďalší herci z Kukučky by sa mohli objaviť aj v pripravovanej seriálovej novinke Markízy, ktorá by sa mohla podobať práve na Panelák. Viac informácií v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor