Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rok koňa je pripravený do vysielania! Odhalené sú ďalšie herecké mená

Po Klane, Vdove či Dr. Eme sa Joj pripravuje na seriál, ktorý by mal byť skutočne pre masy.

Po dlhšom čase sa o pripravovanom seriáli Joj, Rok koňa, opäť začala víriť hladina. Napriek tomu, že sa podľa všetkého televízia neuponáhľa s jeho nasadením, už čoskoro by mohla začať s jeho oficiálnou komunikáciou. A to aj prostredníctvom obrazovky.

Samotný seriál je už pripravený na to, aby s ním televízia mohla vyrukovať na obraz. Potvrdila to v rozhovore pre Plus jeden deň Magazín tvorkyňa seriálu, Danica Haláková. „Máme sfinalizovanú prvú desiatku (dielov, pozn. MB) a seriál je roztočený asi tak do polovice a je pripravený do vysielania,“ povedala Haláková. Spolutvorkyňa Búrlivého vína či seriálu Chlapi neplačú sa už skôr netajila tým, že Rok koňa bude zatiaľ jej vrcholom. „Je to väčšie, krajšie a slovenskejšie ako hocičo, čo som robila doteraz,“ povedala otvorene.

Známi sú tiež ďalší herci, ktorí budú v seriáli hrať. Odhalené sú mená ako Pavel Višňovský, Lujza Schrameková či Juraj Kemka. Ten si po sérii komediálnych polôh vyskúša dramatickejšiu, hrať má účtovníka. V menšej role sa má v seriáli objaviť aj Marián Slovák.

Hlavnú romantickú dvojicu v seriáli stvárnia Ján Dobrík známy z viacerých projektov Joj (Nevinní, Prvé oddelenie, Klan) a mladá herečka Monika Šagátová. V seriáli si zahrajú tiež Ivan Romančík, Alena Ďuránová, známa aj z Búrlivého vína, Martin Nahálka, Juraj Ďuriš či Marko Igonda, ktorý sa taktiež objavil v niekoľkých seriáloch Joj (Keby bolo Keby, Panelák, Pod povrchom). Viac o seriáli nájdete v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor