Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Rok koňa ako ťažiskový seriál tejto jesene? To vôbec nie je isté!

Po vypustení prvých informácií o veľkom výpravnom seriáli Joj, Rok koňa, prišli niektoré médiá s informáciou, že sa novinka dostane do vysielania už na jeseň. Zisťovali sme viac.

Očakávaná novinka Danice Halákovej po odchode z Markízy do Joj je odhalená. Výroba výpravného seriálu Rok koňa je v plnom prúde a televízia už vypustila prvé zábery a fotografie zo seriálu, pričom informácie pôvodne nesmerovala do médií ale len pre svojich obchodných partnerov. Fakt, že Joj prišla s prezentáciou novinky v auguste, dalo indície, že Rok koňa bude hlavným ťahákom trhovej dvojky pre túto jeseň. Tá sa však s nasadením seriálu neponáhľa.

Podrobnosti a video: Seriál, ktorý má tromfnúť Búrlivé víno, sa volá ROK KOŇA! Predstavujeme vám výpravnú novinku Jojky!

Televízia zatiaľ svoje plány s nasadením seriálu neodhaľuje. Hovorí, že je priskoro. O nasadení seriálu Rok koňa do programovej štruktúry TV JOJ je zatiaľ priskoro hovoriť,“ povedala hovorkyňa Joj Lucia Kulihová. Aj podľa našich informácií je zatiaľ televízia od nasadenia seriálu ďaleko. Do štruktúry na september s ním neráta, podľa všetkého ho momentálne nemá v pláne zaradiť ani na nasledujúci mesiac. Ako sme už v predošlom článku spomenuli, najpravdepodobnejším termínom pre štart seriálu je prvý polrok 2015.

Čítať viac...
Nahor