Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rodinné prípady vrátili Markízu do štandardných podpriemerov, Joj si opäť pomohla Talentom!

Operatívna zmena programu Markízu dvihla z dna.

Veľký prepadák lídra z utorka sa nezopakoval. Markíza operatívne po zlyhaní Majstra pekára menila program, keď pekársku šou vymenila za Rodinné prípady. Tie zlepšili výkon, no dostali sa len na štandard tejto jesene, keď mali prekročiť podiel len 16 %. Pre lídra ide stále o hlboký podpriemer. Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala nad 28 %. Zlepšenie hneď pocítili aj Televízne noviny, ktorým nemálo pomohla ale aj Joj pravidelnou súťažou zaradenou v stredy pred 19-tou, ktorú diváci prepínajú. TNky stúpli k blízkosti 31 %, Noviny šli na 24,5 %.

Joj na stredu 20:30 poupravila program, keď strihák z jej kontroverzných reality šou Naj, naj, naj nahradila tretím premiérovým zostrihom toho naj z Česko Slovensko má talent. Medzitýždenne si polepšila, uhrala 17 %. Markíza už nekonkurovala Chart Show, Búrlivé víno uhralo 21,5 %. Vínnu ságu pritom dokázala tesne poraziť až nasledujúca Farma, v podieli sa s blížiacim sa finále dostala až na 30 %. Neuveriteľné svetové talenty na Joj v tom čase neuspeli s podielom 12,5 %, sitkom Svet podľa Evelyn opäť prepadol, jeho podiel sa zastavil len na 9 %.

V stredu výrazne zabodovali menšie stanice. Po Profesionáloch s podielom 7 % vyskočilo Dajto s populárnym filmom 96 hodín, keď uhralo share až pod 10 %. Darilo sa aj Mentalistovi s podielom pod 9 %, nad osmičku šla nasledujúca romantika na Doma Mamička pod stromček. Silná bola aj Wau, ktorej Vtierka Castle šla blízko 5 %, CSI Miami už túto hranicu prekročila. Najslabší večer mala Plus s Vikingami a podielmi okolo 3 a 4 %.

Čítať viac...
Nahor