Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rodinka úžasných nadviazala na nadpriemerné výkony Knight Ridera. Joj s tohtoročným rekordom

Knight Rider je doteraz najfungujúcejšou akvizíciou Joj počas leta, televízii sa však epizódy minuli ešte v prvý prázdninový mesiac. Rodinka úžasných v prvý deň akčný seriál dôstojne zastúpila.

Až do konca prázdnin pobeží v pondelky, utorky a štvrtky v hlavnom vysielacom čase Joj komediálny sci-fi seriál Rodinka úžasných. Pre Jojku tak pôjde o kľúčovú akvizíciu, ktorej cieľom je udržať nadpriemerné výkony, ktoré dokázal dosahovať predchádzajúci seriál Knight Rider.

V prvý deň sa Rodinke úžasných darilo, keď obe časti presiahli hranicu 20 % s podielmi 20,6 a 20,9 %. V porovnaní s minulotýždňovou pondelňajšou dvojporciou Knight Ridera z hľadiska ratingu dokonca navýšili výkon Joj, keď najmä druhá časť priniesla nárast o jeden percentuálny bod.

Markíza oproti minulému pondelku rástla s hlavným večerným filmom výraznejšie, keď snímka Norbit dosiahla podiel blížiaci sa k 25 percentám. Film Piadihajzlík v akcii pred týždňom atakoval len 22-ku.

Aj vďaka tomu líder v prime-time oproti predošlému pondelku podrástol na hodnotu presahujúcu 26 %, Joj udržala vysoký nadpriemer s priemerným prime-time podielom 23,5%. Joj zároveň prostredníctvom tlačovej správy dodáva, že ide o najvyššiu hodnotu v hlavnom vysielacom čase v tomto roku.

Postarali sa o to najmä výkony spravodajských formátov, keď Krimi dosiahli podiel 26,5 %, Veľké noviny 29,7 %, Šport 31,1 % a Najlepšie počasie 25,9 %.

Zdroj: Mediaboom, TS TV JOJ

Čítať viac...
Nahor