Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Deti si pod stromčekom v sade na pečenie našli penis! Rodičia sa búria, môže byť aj u vás!

Škandál otriasa v týchto hodinách známou spoločnosťou Play-Doh.

Známy výrobca hračiek a detských hračkárskych setov, Play-Doh, má počas sviatkov plnú hlavu starostí. Najnovší detský set na výrobu tort, v originálnom názve Play-Doh Sweet Shoppe Cake Mountain Playset, spôsobil medzi rodičmi pobúrenie.

Mnoho z nich totiž túto novú sadu kúpilo svojim deťom pod stromček, no po tom, čo si ich ratolesti darček rozbalili, úsmevy im stŕpli. Jedna z pomôcok na výrobu ozdobnej polevy totiž až príliš nápadne pripomína penis a teda viac, ako hračkárske náčinie, obľúbenú sexuálnu pomôcku. Tzv. extrudér v tvare penisu je o to bizarnejší, že je z neho poleva vytláčaná a o to, z pohľadu rozhorčených rodičov, perverznejšia.

Kontroverzná súčasť sady v tvare penisu
play doh extruder

extruder play doh cake playset 2

Spoločnosť Play-Doh, patriaca pod ešte známejšiu značku Hasbro, vydala po záplave sťažností k situácii stanovisko. Kontroverzný „vytláčač“ nahradí každému zákazníkovi iným kusom, pokiaľ skontaktuje zákaznícky servis spoločnosti. „Všetky podobné nástroje v sete sú v procese aktualizácie a v budúcnosti budú nahradené inými nástrojmi. Ak má akýkoľvek zákazník záujem nahradiť nástroj za nový, môže nás kontaktovať,“ napísala spoločnosť na Facebooku.

Nový diel, ktorým spoločnosť nahrádza kontroverzný nástroj na polevu
extruder play doh cake playset nova cast

Podľa dostupných informácii sa táto najnovšia sada vypustená do predaja iba v novembri 2014 nedostala na Slovensko. Najbližšie k našim hraniciam je však v predaji napríklad v Poľsku.

Čítať viac...
Nahor