Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rišo Lintner rozosmial Slovensko: „Píči piva“ zaskočili aj skúseného Paľa Gašpara! (VIDEO)

Komentátormi večerného zápasu piateho hracieho dňa z Čižovka arény medzi Švédskom a Nórskom sa stala obľúbená dvojica Paľo Gašpar a Rišo Lintner. Ani počas tohto zápasu nestratili zmysel pre humor, pričom Rišo Lintner najväčšou perlou večera prekvapil aj sám seba.

Niekoľkoročné zaužívané nastavenie RTVS nielen počas hokejových Majstrovstiev sveta, kedy hlavnými zápasmi sprevádzajú okrem hlavného komentátora aj stabilní spolukomentátori, sa vypláca. Trojicu Ján Pardavý, Róbert Pukalovič a Richard Lintner využíva televízia na spolukomentovanie hokejových zápasov pravidelne, čo pomáha k vybudovaniu bližších vzťahov hokejových profesionálov spolu s profíkmi spoza mikrofónu. Okrem odborných komentárov tak spolukomentátori prinášajú aj uvoľnenejšiu atmosféru a v prípade vysmiateho Riša Lintnera pravidelne aj vtipné poznámky, ktorými baví divákov.

V zápase medzi Švédskom a Nórskom sa za komentátorským pultom stretol s komentátorským lídrom zápasov slovenskej reprezentácie, Paľom Gašparom, s ktorým za ostatné roky vytvorili snáď najobľúbenejšiu komentátorskú dvojicu. Napriek dlhodobej spolupráci sa však podarilo Lintnerovi ostrieľaného komentátora poriadne zaskočiť, keď sa snažil okomentovať pochybenia na strane časomeračov.

„Dnes som sa dočítal v jednom časopise, že Bielorusi sú jedni z najväčších píčov piva,“ zahlásil Lintner do mikrofónu. Vo vysielaní na pár sekúnd zavládlo ticho, v ktorom občas zaznel len tlmený smiech Paľa Gašpara. Ten sa popri pomyslení, že sa „píči piva“ dostali do vysielania verejnoprávnej televízie, zmohol len na krátku reakciu: „No ako si prišiel na tento novotvar…“ Rišovi Lintnerovi sa tak podarila ďalšia „hláška“, ktorá obletí celý internet.

Bieloruskí „píči piva“ Riša Lintnera

Čítať viac...
Nahor