Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Ringier Axel Springer Slovakia má novú posilu v manažmente

Manažment vydavateľstva Ringier Axel Springer posilnia od 1. apríla tohto roka Martin Stanecký a Beáta Jekkelová.

Martin Stanecký (36) nastúpil do vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia v roku 2008 na pozíciu vedúceho tímu inzertných grafikov, kde okrem iného viedol všetky obchodné aj komunikačné aktivity s klientmi a dodávateľmi polygrafických služieb. Pred príchodom do vydavateľstva pracoval pre reklamnú agentúru a vydavateľa časopisu Generation Y, Initia, s. r. o.

Beáta Jekkelová (45) pôsobí v distribučných a výrobných procesoch pre médiá už viac ako 16 rokov. Posledných 9 rokov manažovala distribúciu vo vydavateľstve SPOLOČNOSŤ 7 PLUS, a. s. V rokoch 2000 – 2006 pracovala na oddelení distribúcie práve pre vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia. Svoju kariéru začínala ešte v spoločnosti Nový Čas vydavateľstvo časopisov a novín ako manažér distribúcie.

Milan Dubec, generálny riaditeľ vydavateľstva: „Po vymenovaní riaditeľky marketingu (N. Šlachtova) a riaditeľa IT (M. Mullner) pokračujeme v posilňovaní manažérskeho tímu vydavateľstva. Naším cieľom je ponúkať kvalitný a exkluzívny obsah, rovnako aj zabezpečenie kvalitnej výroby a distribúcie našich titulov. Martinovi Staneckému a Beate Jekkelovej prajem veľa úspechov na nových pozíciách.“

Čítať viac...
Nahor