Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

RiK bude aj v Orangei, už od štartu sa blíži k polovičnému pokrytiu

RiK bude od budúceho týždňa aj v ponuke FiberTV.

RiK spustil ako prvá detská stanica v slovenskom jazyku vysielanie 1. januára 2015 a už od začiatku roka má našliapnuté na takmer polovičné možné pokrytie. Od pondelka 12. januára bude RiK už aj v ponuke operátora Orange, ktorý ju zaradí do svojho základného balíka FiberTV.

Už teraz je RiK zaradený do spoplatnených balíkov v ponuke operátorov Skylink, Slovanet, Antik a v základných balíkoch operátorov e-Net, DSiData.

Joj už pred štartom RiKu uviedla, že stanica má už od začiatku vysielania penetráciu okolo 40 %. Teraz sa číslo ešte zvýši.

Stanica cieli svoj program na detského diváka vo veku 4 – 12 rokov vysiela v HD kvalite a vo formáte 16:9. Ponúka celodenný program, ktorý je rozdelený do špecifických blokov podľa veku: predpoludním to sú formáty určené pre deti predškolského veku a popoludní zase program pre deti mladšieho školského veku. V prime time si RiKa pozrie celá rodina. Jeho ťažiskovými formátmi sú programy európskej produkcie, ktoré sú zábavné, poučné a bez prvoplánového násilia.

Slovenský detský kanál RiK vychádza z licencie spoločnosti Your Family Entertainment AG, nemeckého gigantu v oblasti detských programov.

Čítať viac...
Nahor