Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Reprízové Všetko, čo mám rád už na úrovni jarných premiér, Markíza hlboko aj s Kameňákom 2!

Večer opäť uspel futbal, dokázal ísť do čela.

Piatkový večer priniesol zlepšenie hudobnej šou Joj. Všetko, čo mám rád s druhou reprízou v rámci nabehnutia na letné štruktúry nepotvrdilo neúspech spred týždňa, keď rástlo na takmer 5,5 ratingu s podielom pod 19 %. Šou sa tak dostala na úroveň viacerých vydaní jarnej sezóny, kedy však premiérových častí ponúkla len pár. Markíze sa, naopak, večer nedvihol, keď odvysielala druhú časť z pôvodnej trilógie Kameňák. Tú získala len prednedávnom od Joj, ktorá ju vo svojom vysielaní rotovala aj viackrát do roka. Na Markíze sa však pôvodnej trilógii nedarí, Kameňák 2 prepadol podobne ako „jednotka“ ratingom 4 % a podielom takmer 13,5 %. Jednotka s futbalovým zápasom Srbska so Švajčiarskom dosiahla od 20. hodiny podiely nad 16 a 20 %. Druhý polčas bol popri hlavným programom komerčných staníc lídrom trhu.

Z malých staníc Absolventka na Plus uhrala vyše 5 %, Moja vysnívaná svadba na Doma šla pod 5 %. Stanica už odsunula reality šou Svadobné zvony za večerný film, stúpla jej pod 4 % avšak pri obdobnom ratingu. Deväť životov na Dajto sa dostalo nad 4 %, kriminálky Wau uhrali postupne 4 a medzi 2 – 3 %.

Podvečer sa najviac darilo opäť druhému polčasu futbalu, zápas Nigéria – Island dosiahol výkony pod 16 a 19 %. Rodinné prípady šli pod 18 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja prepadla na úrovni jarných dielov s vyše 11 %. Televízne noviny atakovali 20 %, porazili ich Noviny, ktoré podielovo prekročili 21 %. Celkovo ich sledovalo o 100-tisíc divákov viac, spolu ich mali Noviny nad 425-tisíc, Televízne noviny vyše 320-tisíc.

Čítať viac...
Nahor