Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Redaktor Markízy Boris Pršo v umelom spánku bojuje o život

Redaktor a dramaturg Markízy, Boris Pršo, známy najmä rozhovormi s viacerými zahraničnými osobnosťami, je od víkendu vo vážnom stave. V priebehu sobotnej generálky na Let´s Dance mal náhle skolabovať, pričom mu bolo zistené krvácanie do mozgu. Informoval portál Pluska.sk. Od soboty leží v nemocnici v umelom spánku a momentálne nie je známe, ako sa bude jeho zdravotný stav vyvíjať.

„Z ničoho nič mu začalo krútiť kútiky úst a aj ruky a odrazu skolaboval. Ihneď ho previezli do nemocnice. Slová lekárov však boli viac než vážne. Krvácanie do mozgu. Od soboty je v umelom spánku a nikto nevie, čo bude ďalej,“ cituje Pluska svoj zdroj. „Borisovi všetci v Televízii Markíza držíme palce, posielame pozitívnu energiu, želáme veľa síl na čo najrýchlejšie uzdravenie a návrat tam, kam patrí – do televízie,“ vyjadril sa riaditeľ PR a marketingu Markízy, Michal Borec.

Boris Pršo je stabilnou súčasťou zákulisia Markízy. Pracuje aj ako redaktor Smotánky, v Let´s Dance pôsobí ako hlavný dramaturg. V podobnej úlohe sa podieľal aj na relácii Hviezdna párty.

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor