Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Reality šou sú najväčším sklamaním jesene, Návštevníkov chce Joj uzavrieť ešte v októbri!

Joj svoju reality šou ukončí už o pár týždňov.

Jesenné reality šou Markízy a Joj budú patriť medzi najmenej úspešné v ich histórii. Ostrov aj Návštevníci skončili blízko alebo rovno v nočných hodinách a ani tam sa im pravidelne nedarí.

Jedna z reality šou sa už pritom blíži k svojmu záveru. Návštevníkov, ktorí mali byť posilou ako 22. hodiny tak aj o 20:30, Joj uzavrie ešte tento mesiac. Podľa našich informácií už televízia historickú šou neavizuje v novembrových plánoch a ukončiť by ju mala koncom mesiaca. V prípade ponechania vyraďovacieho súboja na piatok by mohlo finále prebehnúť 28. októbra.

Pre Joj sú Návštevníci jednou z ďalších reality šou, ktoré presúvala do neskorších hodín. V minulosti sa takto zosúvali Hotel Paradise aj Vyvolení – Dom snov. V oboch prípadoch však vznikla silná komunita na internete, tentoraz šou nechytila divákov ani tam. Podobne je na tom Ostrov, obe reality šou majú slabé odozvy na sociálnych sieťach.

Ostrov by mal v súčasnom nastavení, kedy beží trikrát do týždňa pred 23. hodinou, bežať aj naďalej. Pôvodne mal obsadiť v rovnakej intenzite čas 20:30, vydržal tam len týždeň. Markíze šou vydrží celý október a pokračovať s ňou chce aj v novembri.

Čítať viac...
Nahor