Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Reality šou Sladký život už má dátum štartu! Tieto celebrity v nej budú účinkovať!

Známe sú ďalšie podrobnosti o novej reality šou Joj.

Druhá očakávaná novinka televíznej dvojky ohlásená na január 2015, reality šou Sladký život, už pozná svoj predbežný dátum štartu. Denná šou by mala už aj podľa zverejnených programových plánov Joj odštartovať v pondelok 12. januára 2015 po Divokých koňoch o 21:20. Televízia by týmto nastavením potvrdila svoje zámery avizované v reklamnom cenníku na január. Je však otázne, či Joj pri týchto plánoch zotrvá, Markíza totiž podľa našich informácií chystá pre reality šou priťažkého súpera.

Sladký život tak podľa súčasných plánov odštartuje o týždeň neskôr ako Divoké kone. V čase o 21:30 pri tom už budú týždeň rozbehnuté ako reality programy Markízy Zámena manželiek a Svokra, tak nový sitkom lídra Horná Dolná.

Známe sú aj mená, ktoré sa určite v reality šou objavia. Joj sa pozrie do súkromia divadelnej herečky a tváre Paneláku Zuzany Fialovej, scenáristu niekoľkých projektov Joj Jána Gorduliča či herečky, ktorá sa z Paneláku vytratila, no dostala priestor v jesennom seriáli Dr. Ema, Zuzany Haasovej. Televízia už sama zverejnila aj plány angažovať Patrika Vrbovského alias Rytmusa. V šou sa tiež objavia Tomi Kid Kovács, Patrícia Vitteková, Jopo Poláček či Erika Barkolová.

Čítať viac...
Nahor