Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Reality šou nezabrali, neuspeli ani Návštevníci! Atletiko Cvernofka s veľkým pádom, Joj od 18-tej lídrom

Stávka na reality šou sa Markíze ani Joj zatiaľ nevypláca.

Po podpriemernom štarte Ostrova s nástupom zlyhala aj nová reality šou Joj Návštevníci. Jej predstavovací diel nakoniec vysunula televízia až na 21:55, aj tak však neuspela, keď ho podľa našich informácií mali sledovať len 3 % divákov s podpriemerným podielom 13,6 %. Šou nadol ťahal odliv divákov po brejkoch.

Mimo nástupu reality šou však mala televízna dvojka mimoriadne vydarený deň. Vďaka repríze Česko Slovensko má talent sa jej malo podariť podvihnúť off-time, vďaka čomu rástli Noviny o 16 aj šou Uhádni môj vek. Posilnila hneď aj Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá sa razom vyšvihla na post jednotky na trhu s podielom tesne nad 21 %. Koleso šťastia sa nepohlo z podpriemeru pri výkone pod 18 %. Joj sa darilo aj so správami, keď boli lídrom aj Krimi pri podieli pod 28 % a výraznou jednotkou sa stali Noviny s podielom pod 29 %. Televíznym novinám deň nevyšiel, ďaleko zaostali s podielom pod 24 %.

Joj držala prvé miesto aj so seriálom Naši, dve epizódy sa mali hýbať nad siedmimi ratingami s podielmi pod 21 a nad 23 %. Ostrov sa vrátil na čísla zo štartu, opäť neuspel s podielom pod 19 %. Markíze zároveň nezabral nový komediálny seriál Atletiko Cvernofka, ktorý už bez silného nábehu Hornej Dolnej nemal výtlak. Oproti prvému dielu stratil takmer polovicu divákov s ratingom pod 6 % a podielom tesne nad 21 %.

Markíze doháňala výkony opäť Doma, Vymenené životy dosiahli podiely pod 8 a až 11 %. Vysoko bola aj Plus s Profesionálmi a podielom cez 7 % či komédiou Agent v sukni, ktorá šla až pod 9 %. Silná bola i Wau, ktorej kriminálky CSI uhrali okolo 4,5 %, Svetový pohár v hokeji na Dajto neuspel, po tretinách sa podiely hýbali okolo 4 a dvakrát okolo 2 %.

Joj bola vo štvrtok lídrom v prime-time o menej než štyri percentá, najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor