Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Reality šou Hotel Paradise sa predsa len vráti! Jej úspech u mladých motivoval Primu

Nie veľmi úspešná televízna reality šou Hotel Paradise zaznamenala veľký ohlas u mladých divákov predovšetkým na internete. Podobne, ako tomu bolo v prípade štvrtej série českých Vyvolených, aj Hotel Paradise priniesol televíznym webom rekordné čísla, ktoré by televízie chceli zopakovať. Prima sa k nim pokúsi aspoň priblížiť.

Z prvých informácií je známe, že Prima vráti reality šou Hotel Paradise. Nepôjde v žiadnom prípade o opakovanie prvej česko-slovenskej série ani návraty, ako to urobila Joj v roku 2011, kedy na menšej stanici Plus vysielala rekapitulácie z vily vôbec prvej série Vyvolených. Prima chce vysielať premiérovú sériu, pričom sa ale musela porozhliadnuť v zahraničí. Jej plány natočiť vlastné pokračovanie stroskotali na peniazoch a tak sa pozrela na produkciu severských krajín.

V Nórsku a Dánsku je totiž formát Hotel Paradise nesmierne populárny. V oboch krajinách aj tento rok vzniká nová séria a práve tú dánsku chce Prima preberať. Neurobí tak však prostredníctvom televíznej obrazovky, kde reality šou nenašla svojich divákov, bude ju streamovať na internete, pričom na to využije platformu Prima Play. Začiatok streamovania zatiaľ televízia neupresnila.

Dánsky Hotel Paradise sa však už vo veľkom natáča aj vysiela, premiéru mal 27. januára. Ako v Dánsku tak Nórsku ho vysiela televízia TV 3, ktorú vlastní medzinárodný satelitný vysielateľ Viasat (z jeho portfólia sú u nás rozšírené stanice Viasat History, Viasat Explorer či Viasat Nature). V oboch krajinách vysiela lokalizovaná stanica TV 3, v Nórsku beží 6. a v Dánsku už 10. séria reality šou. Tá prvá sa na obrazovky dánskej TV 3 dostala v septembri 2005.

Čítať viac...
Nahor