Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Rádio

Rádio Vlna mení majiteľa, prechádza do rúk Borisa Kollára

Populárne rádio zamerané na retro hity mení majiteľa.

Rada pre vysielanie a retransmisiu udelila na svojom dnešnom rokovaní súhlas spoločnosti Fun Media Group, a.s. na kúpu spoločnosti Corporate Legal s.r.o. Tá je vlastníkom licencie Rádia Vlna.

Vlastníkom Fun Rádia je predseda parlamentu, Boris Kollár, ktorý tak získava vplyv v ďalšej populárnej rozhlasovej stanici.

„Už dlhé roky sa nám darí plnohodnotne napĺňať náš potenciál, čoho dôkazom je aj silné postavenie Fun rádia na trhu s tak veľkou konkurenciou. Rovnako cieľavedome nazeráme aj do budúcnosti. Aj preto sa tešíme z tohto rozhodnutia a budeme radi, keď budeme môcť po finalizácii kúpy privítať poslucháčov rádia Vlna v našej rádiovej rodine,“ uviedol CEO Fun Rádia Rastislav Dutka.

Doplnil tiež, že týmto krokom chcú poslucháčom priniesť ešte viac hudby, ale aj zábavy či zaujímavosti a aktuálnych informácií zo Slovenska aj zo sveta.

„Fun Rádio je už dlhodobo jednou z najpočúvanejších staníc, ktorá má svoju stálu základňu poslucháčov. Rovnako je to aj v prípade Rádia Vlna. Týmto krokom preto nielen posilníme svoju pozíciu na trhu, ale aj budeme úspešne pokračovať vo svojej tradícii prevádzkovania číro slovenských rádií s dlhoročnou tradíciou,“ uzatvára Dutka.

Čítať viac...
Nahor