Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Rádio Europa 2 rozdáva aj psím útulkom vianočnú nádielku

Rádio Europa 2 realizuje charitatívnu akciu „Peselé Vianoce“ určenú pre psie útulky.

Rádio Europa 2 na svojich webových stránkach realizuje charitatívnu akciu s názvom „Peselé Vianoce“, ktorej cieľom je pomôcť psím útulkom. Dvesto kilogramový balík krmiva pre psov má možnosť získať každý psí útulok zo Slovenskej republiky, ktorý sa na webovej stránke rozhlasovej stanice Europa 2 v čase od 14.12.2015 do 21.12.2015 zaregistruje vyplnením krátkeho formulára s identifikačnými údajmi psieho útulku.

Na základe vyplneného a odoslaného formulára dňa 21.12.2015 moderátori Rannej show ZOO náhodným výberom vyžrebujú 8 psích útulkov, ktoré získajú spomínaný dar a to 200 kg krmiva pre psov.

„Keďže sa blížia sviatky pokoja a radosti, rozhodli sme sa stať takým pomyselným „Ježiškom“ aj pre tých menej šťastných, tentokrát psov, ktorí žiaľ Vianoce musia stráviť v útulku a zime,“ povedala Jitka Fürst, riaditeľka rádia.

Zároveň dodala: „Aj keby sme veľmi radi obdarovali všetky útulky na Slovensku, kapacita to nedovoľuje. Preto sme urobili otvorenú webovú výzvu, na základe ktorej vyžrebujeme a prerozdelíme takmer dve tony krmiva, čo teda rozhodne nie je málo.“

Čítať viac...
Nahor