Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Radikálne zmeny v Markíze: Búrlivé víno večer končí, odsun Farmy! Nastupuje MasterChef

Lídrovi nepomohol pokus presunúť vinársku ságu do neskoršieho času, niekdajšiemu hitu po pár týždňoch opäť zmení vysielací čas.

Markíza opäť radikálne mení program. Len na začiatku marca urobila rázny krok, keď po dlhom čakaní pohla s vysielacím časom Búrlivého vína a odsunula ho až na 21:40, no vôbec si nepomohla. Aktuálne seriál aj v horšom čase dosahuje podpriemerné hodnoty okolo 18 – 19 % a tak večer končí.

Už od apríla zmení televízia Búrlivému vínu slot po druhýkrát, keď ho vráti do času, kedy začínalo. Na základe katastrofálnych výkonov v accesse presúva seriál na 17:50 a vracia tak na podvečery pôvodnú seriálovú tvorbu. Búrlivé víno by malo bežať intenzívne od pondelka do piatka. Televízia si epizódy ušetrila aj posledné týždne, kedy bežalo len dvakrát v týždni.

Aktuálne: Markíza je nespokojná aj s Farmou: Divákov Kredenca čaká dobrá správa!

Zmena čakajú aj Farmu. Práve tá vytlačila vinársku ságu do horšieho času, pričom si od nej Markíza o 20:30 sľubovala vysoko nadpriemerné výkony. V utorky a štvrtky však neprišli, podielovo padala dokonca pod priemer stanice.

Od apríla bude chcieť televízia Farmou vyriešiť súčasné slabé okno Búrlivého vína, keď práve doň o 21:40 šou presunie. Zmena nastane aj v pondelky, kedy Markíza vráti Kredenc na 21:40 a Farmu odsunie na 22:15. Bez úpravy ostáva len piatok.

Ako náhrada za farmársku šou v utorky a štvrtky prichádza MasterChef. Televízia formátu napriek údajným komplikáciám počas výroby verí a dá jej najsilnejší slot o 20:30. Odštartovať by mal v utorok 5. apríla.

Čítať viac...
Nahor