Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Telenovely

Pýtate sa: Prečo po Kúsok zo mňa neprídu Vymenené životy?

Na Doma už čoskoro skončí ďalší z tureckých seriálov vysielaných v hlavnom večernom telenovelovom okne. Kým Kúsok zo mňa čakajú posledné epizódy, Doma sa podľa vlastných plánov nechystá na seriál nadviazať ďalšou tureckou telenovelou.

Stanica od júla o 21:30 avizuje svoj nový španielsky seriál Velvet, pričom zároveň pre toto leto ohlásila štart novej tureckej telenovely Vymenené životy (Paramparça), ktorá sa s prvou sériou stala vo svojej krajine najsledovanejším seriálom. Na svoje spustenie u nás ale čaká.

Doma môže siahnuť po rovnakej stratégii ako minulý rok. Po tom, čo v júni ukončila sériu Zakázaná láska, prvý letný mesiac v júli dala telenovelám večer oddych a nasadila seriál Cudzinka. Zároveň však ale ešte v lete uviedla novú tureckú telenovelu Dila, urobila tak ale od augusta.

Podobný scenár môže nastať aj tento rok, Vymenené životy by sa tak do vysielania dostali po odvysielaní seriálu Velvet. Ten by Dome mohol vydržať pri avizovanom nasadzovaní v dvoch častiach za sebou od pondelka do štvrtka do prvého augustového týždňa v prípade, že má k dispozícii všetky epizódy z doterajších troch sérií, ktoré obsahujú vyše 40 epizód.

O telenovele Vymenené životy
Životy dvoch ľudí z rozdielneho prostredia pretína nehoda. Gülseren (Nurgül Yeşilçay), mladé krásne tehotné dievča žijúce na chudobnej periférii Istanbulu, zrazí auto a tak je privezené do najbližšej nemocnice, kde nakoniec porodí. Medzitým Dilara (Ebru Özkan), žena bohatého istanbulského podnikateľa, rodí v tej istej nemocnici. Pre podobnosť ich priezvisk dôjde k nešťastnej zámene bábätiek. Dievčatá Hazal a Cansu žijú v odlišných svetoch, než by mali, no jedného dňa sa ich príbehy prepoja.

Seriál pochádza od tvorcov telenovely Tisíc a jedna noc či seriálu Láska a trest. V hlavných úlohách sa stretnú Nurgül Yeşilçay (Yasemin z Lásky a trestu) a charizmatický Erkan Petekkaya (Riza z Dily).

Viac o telenovelách na Svet telenoviel a lásky

Čítať viac...
Nahor