Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pycovi sa do štvrtej Tvojej tváre skutočne nechcelo: Moderátorom mal byť niekto úplne iný!

Po nástupe Česko Slovensko má talent už nedeľné večery zaplní nová séria Tvoja tvár znie povedome, skutočne mohla prísť so zásadnou zmenou.

Tak, ako jesenná sezóna, tak aj jej ťažiskové projekty sa už pomaly rozbiehajú a v najbližších dňoch sa do vysielania dostane väčšina programov, ktoré si televízie pre túto jeseň pripravili. Joj už stihla odštartovať svoj hlavný ťahák Česko Slovensko má talent a najbližšiu nedeľu sa na obrazovky dostane aj ten Markízy.

Štvrtá séria Tvoja tvár znie povedome pritom mohla prísť s výraznou zmenou. Ako sme už v minulosti naznačovali, do novej série sa príliš nechcelo Martinovi Pycovi Rauschovi, ktorý už odmietol aj moderovanie jarnej Superstar. Markíza s Novou hľadali jeho náhradu dlho a nakoniec sa dohodli s Leošom Marešom, ktorý sa stihol do šou zapojiť až od živých kôl.

Moderovania sa pritom vo štvrtom ročníku Tvojej tváre pritom mohla zhostiť známa postavička tejto šou. Televízia s režisérom šou, Pepem Majeským, totiž oslovila na tento post Andreja Bičana, ktorý bol súčasťou programu ako v prvej tak druhej sérii ako súťažiaci. Nakoniec sa však Bičan stane porotcom štvrtej série, keď nahradí Juraja „Šoka“ Tabačeka.

„Bolo obdobie, keď Pyco nevedel, či to pôjde moderovať, tak opäť oslovili mňa. Lenže Tvoja tvár je tak rozbehnutý vlak, že to podľa mňa nemôže moderovať nikto iný ako Pyco. Chvála pánu Bohu, že Martin nakoniec na ten vlak nastúpil!“ uviedol Andrej Bičan v rozhovore pre Eurotelevíziu.

Okrem výmeny Šoka za Bičana sa tak v stabilnej zostave Tvoja tvár znie povedome nič nemení. Moderátorom ostáva Pyco, štvoricu porotcov s Bičanom tvoria opäť Dano Dangl, Zuzana Fialová a Mário „Kuly“ Kollár.

Čítať viac...
Nahor