Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rozhodnuté: Pyco po X Factore odmoderuje sám aj Superstar!

Po tom, čo Joj dotočila kastingové kolá Česko Slovensko má talent, sa do tejto fázy naplno pustila Markíza so Superstar.

Dvojičku mu nenašli. Markíze s Novou sa nepodarilo v Česku objaviť osobnosť, ktorá by mohla vytvoriť fungujúcu dvojicu s Martinom Pycom Rauschom a televízie sa tak nakoniec rozhodli, že Superstar bude mať po prvý raz len jedného moderátora. Kastingy do novej série sú už totiž v plnom prúde a na ich natáčaní si Pyco musí vystačiť sám.

Pre moderátora nejde o premiéru, samotného ho Joj s Primou nechali minulý rok sprevádzať česko-slovenským X Factorom. Jeden moderátor je však pre túto šou typický. Ako už spomenuli Topky, televízie týmto spôsobom dorovnali misky váh, keď do poroty obsadili trojicu Čechov a jedného Slováka.

Aj keď nakoniec Pyco bude moderovať Superstar sám, televízie mu ženskú kolegyňu skutočne hľadali. Ako sme vás už exkluzívne informovali, podľa zdrojov z televízií bola najhorúcejšou kandidátkou na post spolumoderátorky tvár hlavného spravodajstva Novy, Emma Smetana. Tieto informácie potvrdil aj pokus o pretlačenie tejto Slovákom menej známej tváre do nášho bulváru.

Televízne kastingy Superstar sú v plnom prúde
superstar porota 2015

Čítať viac...
Nahor