Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Pyco ostáva tvárou Markízy: Najnovšie sa vrhne do kuchárskej šou MasterChef!

Televízia si poisťuje Pyca aj pre ďalšiu sezónu.

Výroba kuchárskej šou MasterChef je v plnom prúde, pričom televízia potvrdzuje, že pôjde o jej jarný highlight. Angažovala totiž zvučné meno, ktorým sa pokúsi podporiť záujem o šou.

Do druhej série MasterChefa totiž získala Martina „Pyca“ Rauscha. Moderátor to vyzradil na sociálnej sieti. Účasť Pyca v druhej ťažiskovej televíznej šou v dvoch sezónach po sebe nie je obvyklá, minulú jeseň moderoval Superstar. Zvyčajne sa moderátor upíše len na jeden veľký projekt ročne.

Angažovanie Pyca do MasterChefa súvisí s jeho záľubou vo varení, vydal už dve kuchárske knihy. Nateraz nie je jasné, či sa stane moderátorom alebo porotcom. V prvej sérii mala Markíza zvučné meno v porote v podobe Martina Korbeliča, v súčasnosti je však upísaný Joj a jej úspešnému projektu Moja mama varí lepšie ako tvoja. Moderátorkou bola v prvej česko-slovenskej sérii Daniela Peštová.

Pyca zlákala Markíza na svoju stranu po tom, čo bol dlhé roky tvárou Joj. Líder ho preplatil v súboji s televíznou dvojkou a získal ho pre Superstar. Z hľadiska sledovanosti prešiel moderátor do slabšieho projektu, Česko Slovensko má talent v piatej sérii vyskočilo a dosiahlo lepšie čísla ako spevácka šou.

Pyco súčasťou MasterChef Slovensko
masterchef pyco

Čítať viac...
Nahor