Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvý pondelňajší večer bez Susedov Markíza trojkou, Inkognito však len tesne vpredu! Stanice opäť zatlačil futbal

Futbalové zápasy na Jednotke dosahujú aj naďalej pravidelne 20-percentné aj vyššie podiely na trhu.

Aj v pondelok sa o slovo hlásil futbal Majstrovstiev sveta. Zápas Portugalska s Iránom dosiahol od 20. hodiny nadpriemerné výkony s podielmi pod 20 a až vyše 24 %, pričom druhý polčas sa s ratingom 8 % stal najsledovanejším programom dňa v komerčnej cieľovke. Dvojkou večera bola Joj, ktorá s Inkognitom podliezla 6 ratingov s podielom nad 17 %, po ukončení jarnej série Susedov spadla Markíza na pozíciu trojky, nebola však ďaleko od svojej konkurencie, keď film My sme Millerovci šiel okolo 5 ratingov s podielom 17 %. Reprízové Inkognito uhralo vyše 18 %.

Nikdy ťa neopustím na Doma sa hýbalo okolo 5,5 a 6 %, film Hry o život: Drozdajka na Plus šiel na 4,5 %. Expendables: Nezničiteľní 2 na Dajto uhrali tesne pod 3,5 %, kriminálky Wau sa v priebehu večera hýbali na 3,5, pod 3 a nad 5 %.

Nakoľko Dvojka podvečer ponúkla len záznam denného zápasu futbalu, Rodinné prípady viedli s 19,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala na 14,5 %. Televízne noviny získali 25 %, Noviny vyše 23 %. Správy Joj sa stali najsledovanejším programom dňa v celkovom počte divákov, keď ich mali vyše 470-tisíc, Televízne noviny si malo pozrieť takmer 365-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor