Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvý máj prial Hornej Dolnej, poskočila na druhý najlepší výkon roka! Cez deň sa darilo Joj

Ku komediálnemu seriálu sa počas sviatku vrátila časť divákov.

V dosiaľ najslabšej sezóne od štartu si Horná Dolná vo sviatočný deň polepšila. Na 1. mája jej sledovanosť oproti minulému týždňu vzrástla o takmer 1,5 ratingu na 11,6 % s obdobným podielom ako pred týždňom pod 29 %. Pre seriál ide o druhý najlepší rating roka, vyššie bol iba pri štarte tejto série, kedy prekročil 12 ratingov. Už o týždeň však rapídne spadol. Joj vo sviatočný pondelok vymenila Inkognito za premiérovú komédiu Divoká dvojka, dostala sa s ňou cez 7 ratingov s podielom takmer 20 %. Hrbáč na Jednotke v 12+ atakoval 11 %.

Farma prekročila 23 %, Kredenc uhral opäť podpriemer s výkonom cez 18 %. Z menších Vymenené životy dosiahli 6 %, Nekonečná láska 4,5 %. Svätý na Dajto šiel cez 4 %, Rituál na Plus uhral štvorku. Kriminálky na Wau atakovali 3 a 4 %.

Počas dňa sa výraznejšie darilo Joj, s prvou trojicou filmov bola silným lídrom. S Markízou sa dorovnala po 15. hodine, podvečer už bola lídrom Pyšná princezná s podielom tesne nad 20 %, animovaná rozprávka Kráska a zviera na Joj uhrala 16 %. Vďaka vydarenému dňu sa Joj celodenne napriek strate v prime-time dostala pod 19 % a za Markízou zaostala len o tri podielové desatiny.

V spravodajskej časti večera boli vpredu Noviny, v podieli dosiahli 27 %, Televízne noviny podliezli 25 %. Najsledovanejším programom dňa sa stala Horná Dolná, v celkovom počte divákov zas najviac odskočili Noviny a Najlepšie počasie, ktoré bolo na vrchole dňa.

Čítať viac...
Nahor