Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvý formát Joj na rok 2015 je odhalený! Bude sa opäť variť

Prípravu novej relácie potvrdil jej moderátor. Prečítajte si podrobnosti o novej šou.

Aj Joj už intenzívne pracuje na príprave novej sezóny. Napriek tomu, že túto jeseň sa z jej obrazovky vytratila čerstvá tvár z Rakúska, Thomas Kamenár, odchod moderátora z jej radov to rozhodne neznamená. Práve Kamenár potvrdil prípravu novej relácie, ktorá by mala byť posilou na rok 2015. Nakoľko nie sú známe podrobnosti o relácii, nie je vylúčené, že sa vo vysielaní televíznej dvojky s pár časťami objaví už aj tento rok. Televízia sa totižto už pustila do výroby upútavok.

Nová relácia ponesie názov Fajnšmeker, ktorý si televízia prednedávnom nechala zaregistrovať na Úrade priemyselného vlastníctva. Podľa našich informácií pôjde o kuchársku šou, zatiaľ nie je jasné jej nasadenie. Kamenár pri tom na Joj začal ako moderátor dennej kvíz šou Páli vám to, televízia sa však s formátom pred letom rozlúčila.

Joj v októbri už jednu kuchársku šou štartuje. V nedele o 17:15 chce naučiť divákov variť jednoduché recepty, pomáhať im v tom bude 15 minútový kuchár Gabo Kocák. Aktuálne pri tom šou o varení vysiela, v spolupráci s Coop Jednotou oživila televízia každú nedeľu ráno značku Varí vám to. Na pôvodnú šou s Andrejom Bičanom, ktorá v najsilnejších časoch dosahovala aj 30-percentné podiely, sa však nechytá ani z tretiny. V prípade zotrvania oboch formátov do štartu Fajnšmekra tak bude mať Joj až tri kulinárske relácie.

O šou Fajnšmeker
Obľúbený moderátor Thomas Kamenar vo svojej novej kuchársko – cestovateľskej show ukáže divákom, že mu to nepáli len za moderátorským pultom, ale aj v kuchyniach na Slovensku či v susednom Rakúsku. Charizmatický moderátor sa bude divákom prihovárať z rôznych netradičných miest. A nebude pri tom sám – spoločnosť mu bude robiť aj jeho rodina či priatelia. Kuchárske špeciality budú spolu variť pri Dóme sv. Martina v Bratislave, v lese u Thomasovej polovičky Petry Beňovskej v Smoleniciach alebo dokonca vo Weinkirche v Hainburgu, kde žijú jeho rodičia. Thomas sa tak o svoje kuchárske zručnosti podelí nielen s divákmi, ale aj so svojimi kamarátmi a rodinou – od brata Maxa až po sesternicu Silviu, bratranca či tetu. Spoločne s nimi počas pol hodinky uvarí tradičné jedlá z babičkinej starej knihy, kde sú recepty pochádzajúce ešte z rakúsko-uhorských čias.

Čítať viac...
Nahor