Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvé zábery z Tvoja tvár znie povedome sú vonku! Na šou spolupracuje aj meno z Talentu

Televízia si dala dva týždne na spracovanie prvej časti ťažiskovej jarnej šou, divákom už ukázala prvé ukážky.

Tento týždeň štartuje Markíza svoju veľkú snahu o zvrátenie doterajšieho vývoja jarnej sledovanosti, ktorá je pre ňu nepriaznivá. Do vysielania vracia z týždňa na týždeň premiéry Hornej Dolnej, hlavný vysielací čas posilňuje extrémnou Farmou a na neskorší čas 21:40 vysúva Búrlivé víno, ktoré definitívne stráca svoj lesk. V horšom slote však môže televízii priniesť obdobné ratingy ako doteraz o pol deviatej, čo by Markízu potešilo.

Spoločne s týmito úpravami sa už do vysielania chystá ďalší pilier hlavnej sezóny Markízy šou Tvoja tvár znie povedome. Televízia si od nej sľubuje lepšie výkony ako na jeseň so Superstar, ktorú vysielala v rovnakom slote v nedele o 20:30.

Čítajte aj: Proti kľúčovej šou Tvoja tvár znie povedome vytiahne Joj silné premiéry! Pripravila aj takéto

Markíza nenecháva nič na náhodu a, ako sme ako prví informovali, šou predtáča. Úvodný diel vyrobila už dva týždne pred jeho vysielaním. Najnovšie na ňom stavia aj svoju kampaň, ktorú posunula do záverečnej fázy. Po odhalení scény prináša televízia aj ukážky zo šou, z ktorých je zrejmé, že ostane verná konceptu zo zahraničia. Prekvapením je kvalita záberov zo šou, ktoré v HD upútavke vo vysokom rozlíšení nie sú.

Televízia v upútavke odhalila, že prvým špeciálnym hosťom poroty bude Juraj Kemka. Zároveň na šou spolupracuje aj dlhoročné meno spojené s Česko Slovensko má talent Miňo Kereš, ktorý sa bude, pravdepodobne, starať o choreografie známych tvárí. Režisérom projektu je Pepe Majeský.

Upútavka so zábermi zo šou

Stage Tvoja tvár znie povedome
tvoja tvar znie povedome scena2
tvoja tvar znie povedome scena

Porota prvej časti šou aj s Jurajom Kemkom
tvoja tvar znie povedome

Martin „Pyco“ Rausch
tvoja tvar znie povedome martin pyco rausch

Čítať viac...
Nahor