Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvé zábery: Takto bude vyzerať nové Nikto nie je dokonalý! Joj s nečakanou moderátorskou zmenou

Joj má už za sebou výrobu prvých častí zábavnej relácie, pozrite si štúdio.

Nikto nie je dokonalý už Joj naplno vyrába. Program, ktorý nasadí do vysielania o dva týždne, vráti na obrazovky premiéry zábavnej šou, v ktorej však nastane nečakaná zmena.

Z prvých verejných obrázkov je totiž zrejmé, že z moderátorskej dvojice vypadol Marcel Forgáč. Jeho miesto nahradil Marián Čekovský, ktorý tak sprevádzal programom spoločne s Milanom „Juniorom“ Zimnýkovalom. Podľa prvých informácií sa tak však stalo neplánovane pre Forgáčovú chorobu a Čekovského záskok bude dočasný.

Aktualizácia: Joj môže s netradičným moderátorským zložením rovno otvoriť vysielanie Nikto nie je dokonalý na jej obrazovke. Forgáč mal totiž chýbať pri nakrúcaní úvodných epizód. V tej prvej hosťami budú Milan Ondrík a Slávka Halčáková, v ďalšom vydaní sa objavia Katarína Knechtová a Martin Dejdar.

Vysielanie premiér Nikto nie je dokonalý na Joj je naplánované od 28. februára, pravidelne v utorky o 20:35. V rovnakom čase pritom pokračuje Jednotka RTVS vo vysielaní repríz totožnej šou.

Nové štúdio Nikto nie je dokonalý
nikto-nie-je-dokonaly-studionikto-nie-je-dokonaly-studio2  nikto-nie-je-dokonaly-prva-epizoda-joj-cekovsky-junior-dejdar-knechtova

Čítať viac...
Nahor