Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvé úpravy letných štruktúr sú tu: Joj so zmenami už v úvodnom týždni!

Po dvoch neúspešných pokusoch skončili Aféry, zmena nastala aj v skoršom popoludní a na Wau.

Joj reaguje na prvé výsledky sledovanosti letného programu a v prípade niektorých neúspechov nečaká. Televízii sa už od úvodného nasadenia nechytili Aféry, ktoré mali po 18-tej vystriedať Súdnu sieň. Seriál však po pondelňajšom neúspechu padol v utorok ešte hlbšie. Joj tak prišla s operatívnou zmenou a už od včera na 17:30 nasadzuje dvojporciu Súdnej siene. Televízia hneď zlepšila po 18-tej výkon, no zatiaľ sa z výsledkov dvojičky radovať nemôže. Rodinné prípady potvrdili nárast a podiel nad 26 %, Joj mohlo potešiť nemalé zlepšenie výkonnosti Krimi oproti utorku, čo pomohlo aj Novinám.

K zmene oproti pôvodným plánom došlo v stredu aj v skoršom popoludní, keď televízna dvojka nakoniec nenasadila 24-hodinové reprízy seriálu Taxi Brooklyn. Namiesto nich predĺžila Noviny o 12 a zvyšný čas vyplnila premiérou magazínu Top Star, ktorý mal v lete chýbať.

Po nevydarenom pondelku upravuje svoj večerný program Wau. V prvý deň týždňa mala stanica ponúkať dva diely pôvodného seriálu Vdova, ten však prepadol aj na menšom kanáli a od najbližšieho pondelka sa vysunie k polnoci. Wau chce čas po Vdove vyplniť tradičnou dvojičkou z týždňa, CSI Miami a Dr. Ludsky.

Čítať viac...
Nahor