Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kompletná zostava Let´s Dance je vonku, toto je celebritná jedenástka! Spoty imidžovej kampane pribúdajú

Známe tváre v upútavkách roztancuje charakteristická titulná pieseň tanečnej šou.

Necelý mesiac pred štartom nasadzuje Markíza do vysielania imidžové spoty k šiestej sérii Let´s Dance. Televízia od tohto týždňa uvádza dvojicu upútaviek, v ktorých sa predstavujú prví tanečníci nového ročníka tanečnej šou – v spoločnom spote vystupujú Vladimír Kobielsky a Emma Drobná, v druhom prome Peter Varinský. Upútavky sú posadené do bežného prostredia, ktoré však ovládnu tanečné rytmy po tom, čo zaznie titulná skladba tanečnej šou. Spoločnú upútavku majú už aj Petra Vajdová a Braňo Deák spoločne s čerstvým menom v zostave, Yxom Dohňanským.

Let´s Dance odštartuje veľký jesenný valec Markízy. Šou televízia spustí v nedeľu 3. septembra, následne od pondelka uvádza premiérovú Hornú Dolnú, novú nákladnú šou Extrémne premeny, inscenovanú talkshow Nebezpečné vzťahy, v stredu na obrazovky vráti legendárnu Pevnosť Boyard, o deň neskôr odštartuje vlastnú verziu Komisára Rexa.

Spolu s kampaňou je od tohto týždňa vonku aj kompletná zostava celebritných tanečníkov. Ako posledná bola oznámená účasť speváka a frontmana kapely Hex, ktorým je Tomáš Yxo Dohňanský, a šéfkuchára Michala Konráda. Markíza ohlásila nových dvoch mužov v zostave súťažiacich po tom, čo boli vo výraznej prevahe celebritné tanečníčky. Dosiaľ bola známa účasť len Vladimíra Kobielskeho, Braňa Deáka a Petra Varinského. Nakoniec sa v šou predstaví netradične jedenásť celebrít, medzi ženami sa Markíze, zdá sa, darilo súťažiacich dohodnúť rýchlejšie, potvrdené už dlhšie boli Evelyn, Emma Drobná, Lenka Vavrinčíková, postupne pribudli Petra Vajdová, Silvia Lakatošová a Daniela Hantuchová.

Čítať viac...
Nahor