Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvé programové zmeny nového vedenia Joj: Prekopaný program všetkých troch staníc!

Joj, Plus aj Wau čakajú od budúceho týždňa zmeny. Pozrite sa aké.

Marec bude patriť na trojici kanálov Joj Group viacerým novinkám a zmenám programu. O tých plánovaných, sme vás už na stránke MediaBoom.sk informovali, viac si o nich môžete prečítať TU. Po príchode nového vedenia na čelo skupiny prichádzajú prvé programové úpravy, pričom sa týkajú všetkých spomínaných staníc.

Prvá zmena na Joj sa dotýka doobedného času okolo jedenástej hodiny, kedy televízia stabilne vysiela kuchársku šou Áno, šéfe. Od marca verziu s Gordonom Ramsayom vystrieda adaptácia českej Primy so Zdeňkom Pohlreichom. Televízia tak udržiava návyk divákov, zaraďuje však českú verziu šou. Zmenou prejde v rovnakom čase aj nedeľný slot. Joj po dovysielaní prvej série nahradí reality šou Šéf v utajení seriálom, ktorý vysielala už na Pluske – Agentka bez minulosti.

Na Pluske a Wauke prejde zmenou hneď niekoľko dôležitých slotov. Druhá najsledovanejšia stanica Joj Group príde o svoj silný stredajší slot s dvojporciou Kostí. Dôvodom je zaradenie premiérových častí tohto seriálu na hlavný kanál po Paneláku proti konkurenčnému Hlasu. Jednotlivé epizódy by tak po 21:30 na Joj a Plus kolidovali. Televízia do stredajšieho slotu o 20:30 zaraďuje filmy.

Dôvodom, prečo Kosti neostávajú na Pluske aspoň o 20:30, je jeho pravidelné zaradenie do prime-time Wau. Nové vedenie totiž škrtá naplánované filmy a vytvára úplne nový večerný program. Práve Kosti by mohli byť hlavným lákadlom, na Wau si ich diváci nájdu pravidelne od pondelka do piatka o 20:00. Večer na Wau bude pokračovať ďalšími dvoma najúspešnejšími formátmi stanice. Na Wau sa veľmi dobre darí relácii Áno, šéfe, od marca si ju diváci nájdu aj v čase 20:50, kedy televízia bude reprízovať doobedné epizódy z Joj. Hlavný večerný program stanica od 21:50 uzavrie svojou stálicou Nákupné maniačky.

Na Pluske zmeny nastávajú aj v sobotu podvečer. V programe sa dlho neohrali Nákupné maniačky. Denný formát vysielaný po novom v týždennej periodicite v soboty o 18:00 stratil svoju štruktúru a tak, ako sa po týždni lúčil s hlavným kanálom Joj, tak po ďalších troch týždňoch končí aj na Pluske. Z plánovaného programu na marec nové vedenie škrtá aj naplánované reprízy Dedičstva v soboty o 19:00. Na miesto nákupnej šou a pôvodného seriálu nasadí televízia od 18:00 dvojporciu CSI Kriminálky New York, ktorú v podobnom čase počas víkendu už Plus vysielala.

Čítať viac...
Nahor