Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvé mená štvrtej série Tvoja tvár znie povedome: Markíza zlomila Pociskovú, mala byť hlavnou hviezdou prvej série!

Zostava štvrtého pokračovania Tvoja tvár znie povedome sa začína črtať.

Markíza po ročnej pauze vráti na obrazovky jej v súčasnosti najsilnejší formát medzi veľkými ťažiskovými šou. Celebritná súťaž Tvoja tvár znie povedome priniesla Markíze v prvej sérii rekordné výsledky sledovanosti a napriek značnému poklesu čísel v druhej a najmä tretej sérii je pre televíziu šou naďalej veľkou istotou.

Kým prvé tri série odvysielala Markíza v troch sezónach za sebou bez prestávky, štvrtý ročník súťaže vytiahne po sezónnej pauze. Šou vynechala v sezóne 2017/2018. Zodpovedať tomu bude aj zostava osobností, ktorú bude chcieť televízia naplniť silnými menami.

Prvé z nich sú pritom už známe. Markíze sa podľa portálu Topky.sk nakoniec predsa podarilo zlomiť do Tvoja tvár znie povedome herečku Nelu Pociskovú, o ktorej účasti sa hovorilo už pred spustením samotnej šou, ktorá sa prvýkrát na obrazovkách objavila na jar 2016. Herečka však v čase príprav prvej série odhalila svoje tehotenstvo a nakoniec do šou z pochopiteľných dôvodov nenastúpila. V tom čase sa pritom hovorilo, že jej účasť mala byť hotovou vecou.

Pocisková tak absolvuje Tvoju tvár s vyše dvojročným odstupom oproti prvému plánu. Stane sa jedným z hlavných mien štvrtej série, keď pre Markízu bola dlhodobo kľúčovou tvárou. Najväčší úspech jej prinieslo účinkovanie v Búrlivom víne.

Markíze sa podarilo do šou zlákať aj ďalšie meno, ktoré bolo s ňou kedysi úzko spojené. Medzi súťažiacimi totiž bude aj Martin Nikodým, ktorý je už niekoľko rokov udomácnený na obrazovke RTVS. Moderuje tam Milujem Slovensko či Naj dedinku Slovenska. Na obraz Markízy sa však vrátil už vlani, keď moderoval Pevnosť Boyard. V minulosti na jej obrazovke moderoval viacero programov, najslávnejším bol jednoznačne Milionár.

Známe je navyše aj tretie meno zo zostavy osobností pre štvrtú sériu. Markíza do nej angažuje aj spolumoderátorku tohtoročnej Superstar, Jasminu Alagič, ktorú v priebehu speváckej šou výrazne mediálne tlačila. Nie je tak prekvapením, že cieľom je aj jej účasť v Tvojej tvári.

Čítať viac...
Nahor