Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Prvé mená: Kto je v hre o lukratívne miesto po Pycovi v Česko Slovensko má talent?

Tvár spojená s talentovou šou odchádza do Markízy, Joj hľadá náhradu.

Rozruch mal podľa Nového času v Joj spôsobiť odchod Martina Pyca Rauscha do Markízy, ktorý dal prednosť Superstar pred piatym ročníkom Česko Slovensko má talent. Aj keď televízia z Koliby môže rátať s účinkovaním Jakuba Prachařa, hľadá k nemu náhradu.

Denník uverejnil trojicu mien, ktorá má byť v hre o lukratívne miesto po Pycovi. Opäť sa do centra diania dostáva rádiová spíkerka Monika Zázrivcová, ktorá bola s Talentom spojená aj po minulé roky. Dianie v talentovej šou pred rokmi sledovala v spolupráci s Rádiom Expres, dostala sa aj priamo na obraz Joj, keď na menšej Plus počas druhého ročníka spoločne s Lacom Kováčom moderovala magazín k ČSMT. Zázrivcová má pri tom skúsenosť aj so Superstar, keď sa v slovenskej verzii objavila ako súťažiaca.

Druhým menom, ktoré má byť v hre, je Jopo Poláček, ktorý sa už tento rok na obraze Joj objavil v šou Sladký život. Televízia si tak spoluprácu s ním nielen vyskúšala, aktuálne si s ním buduje aj vzťahy.

Špekuluje sa aj o možnom angažovaní speváčky Tiny, ktorá v minulých rokoch vyplnila po boku Leoša Mareša miesto po Adele Banášovej v talentových šou Markízy a Novy. Po prvý raz dvojica sprevádzala v druhej Česko Slovenskej Superstar, televíziám sa dvojica osvedčila a využila ju aj v Hlase Česko Slovenska.

Čítať viac...
Nahor