Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvé fotky nového Talentu sú vonku: Joj začala s nakrúcaním ôsmej série, potvrdila všetky mená!

Televízia tradične pred letom nakrúca divadelnú fázu talentovej šou, na jeseň uvedie už ôsmy ročník.

Joj s Primou začali tento týždeň s nakrúcaním ôsmej série šou Česko Slovensko má talent. Jeden z ich kľúčových a dlhoročných ťažiskových formátov bude tvoriť jadro ich jesennej štruktúry, pričom najmä na Slovensku šou ostáva jedným z najsledovanejších programov na trhu.

Najdôležitejšou fázou celej šou je nakrúcanie divadelnej alebo kastingovej fázy, ktorá už zaberá drvivú väčšinu jednotlivých ročníkov Talentu. Klasiky televízie túto fázu nakrúcajú pred letom. Výroba niekdajších divadiel prebieha od 5. série na Kolibe v štúdiách Joj, s nakrúcaním tohto ročníka začali v pondelok.

Ôsmy Talent bude pritom nadväzovať na ten z vlaňajška. Joj s Primou vlani pre siedmu sériu predstavili po ročnej pauze talentového formátu vynovenú porotu, do ktorej po boku Diany Mórovej, Jaroslava Slávika a Jakuba Prachařa zasadla Marta Jandová. Zároveň šou dostala úplne novú moderátorskú dvojicu – Lujzu Garajovú Schramekovú a Davida Gránského. Túto zostavu aj pre nový ročník šou potvrdil na sociálnej sieti generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega.

Rovnako televízia pristúpila k Česko Slovensko má talent aj pred štyrmi rokmi. Vtedy, rovnako po ročnej prestávke, vrátila formát na obrazovky v jeho piatej sérii s výraznými zmenami, keď rozšírila porotu na štyroch členov a predstavila aj novú moderátorskú dvojicu – Juniora s Marcelom. S touto zostavou následne hneď o rok neskôr pripravila nezmenenú šiestu sériu.

Kým práve v piatom a šiestom ročníku sa príprava Talentu presunula najmä na slovenskú stranu a Prima na projekte participovala už len čiastočne, od siedmej série sa česká stanica zapája do výroby talentovej šou výraznejšie ako v minulosti. Opäť by tak mala Česko Slovensko má talent vysielať na jeseň súčasne s Joj.
View this post on Instagram

První den za námi. #talent

A post shared by Marta Jandová – Zpěvačka (@marta.jandova) on

Čítať viac...
Nahor