Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvé detaily o Susedoch sú vonku: Markíza začne s nakrúcaním už tento mesiac, odhalená predstaviteľka novej susedy!

Pokračovanie Susedov exkluzívne odhalil portál Mediaboom.sk.

Prípravy nových Susedov sú v plnom prúde. Ako vás portál Mediaboom.sk informoval, Andy Kraus si to okamžite po tom, čo po desiatich rokoch opustil televíziu Joj, namieril rovno do Markízy, kde sa aj s Petrom Marcinom dohodol na pokračovaní legendárnych Susedov. Tvorcovia aktuálne intenzívne pracujú na scenároch nových častí, ktoré sa už čoskoro začnú vyrábať.

V nových Susedoch sa vráti kompletná pätica kľúčových postáv. V seriáli, ako sme už informovali, budú pokračovať aj Zuzana Tlučková, Viki Ráková a Marta Sládečková. Kraus s Marcinom už čoskoro plánujú stretnutie všetkých piatich hlavných tvárí. „Ešte pred nakrúcaním sa chceme stretnúť všetci štyria, piati a zahrať si to. My sme v podstate desať rokov nehrali tie postavy, musíme si tú našu DNA opäť nastaviť, aby to dopadlo dobre,“ povedal Andy Kraus v reportáži pre magazín Reflex.

Obaja tvorcovia, ktorých pracovné cesty sa na desať rokov rozišli, chcú zachovať pôvodné charaktery tak, ako ich mali diváci radi: „Podľa mňa tam netreba nič meniť. Nijak veľmi. Charaktery, ktoré mali tie postavy, a vzťahy medzi nimi boli vymyslené veľmi dobre a fungovali. Takže sme si s Petrom povedali, že tú základnú päticu necháme tak ako bola.“ 

Kraus v rozhovore odhalil prvé detaily nových častí. Najzásadnejšou novinkou bude nová postava mladej susedky, ktorá má oživiť dianie: „My sme všetci tak okolo 40 až 50, tak si myslím, že taká mladá drzá dvadsiatka tomu môže dať nový náboj, môžu vďaka tomu vzniknúť nové situácie.“ Podľa Nového času si novú postavu v Susedoch zahrá doterajšia tvár Joj, Dominika Richterová. Hrala jednu z hlavných postáv v seriáli Zoo, predtým dostala priestor v Krausovom Paneláku. Spolupracovala aj s Petrom Marcinom v sitkome RTVS Hlavne, že sa máme radi.

Zároveň naznačil, že postavy Lászla a Ildikó žili v priebehu desiatich rokov, čo sa seriál nevysielal, pri maďarských hraniciach, vďaka čomu maďarčina a skomolené slovenské výrazy zo seriálu nevymiznú: „Tých desať rokov žili na „maďaroch“, takže Ildikó bude hovoriť ešte horšie. Bolo by škoda, keby vedela dokonale po slovensky a bola by škoda, keby vedela dobre variť,“ dodal Kraus. „Seriál sa začne presťahovaním Komáromovcov s tým, že už Františka a Zuzu Stromokocúrovcov neuvidia. Tí však maďarských kamarátov poriadne prekvapia,“ cituje svoj zdroj Nový čas.

Markíza ráta s nasadením Susedov v budúcom roku, pričom prvé epizódy bude mať pripravené už na začiatku roka 2018. S výrobou chce totižto odštartovať už tento mesiac, prvá klapka by mala padnúť koncom októbra.

 

Čítať viac...
Nahor