Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvé decembrové filmy odhalené, Joj s vianočnou premiérou aj skutočným psím „dojákom“!

Televízna dvojka si pošetrí filmové premiéry aj na posledné týždne roka.

Jesenná sezóna sa dostáva do druhej fázy, keď nás čakajú posledné dva mesiace roka. Už čoskoro sa začnú odhaľovať vianočné štruktúry, pričom prvé akvizície Vianoc môžu naznačovať už filmy televíznej dvojky. Joj sprístupnila svoj zoznam filmov pre november a december a nechýba ani premiéra s vianočnou tematikou.

Jednou z najsilnejších premiér Joj tejto jesene je rozhodne snímka Strážcovia galaxie (2014), ktorú si televízia ponechá do decembrovej štruktúry. V posledný mesiac roka uvedie taktiež akčnú komédiu 22 Jump Street (2014) aj s Channingom Tatumom či premiéru 3 dni na zabitie (2014) s Kevinom Costnerom. V decembrovom programe sa taktiež objaví ruská vojnová snímka The Dawns Here Are Quiet (2015) či nórska pirátska dobrodružná komédia Captain Sabertooth and the Treasure of Lama Rama (2014). Joj taktiež avizuje vysoko hodnotenú premiéru filmu Hachiko: Psí príbeh (2009) nakrúteného podľa skutočných udalostí. Hlavnú úlohu stvárnil Richard Gere. V období sviatkov by sa zas mala objaviť vianočná premiéra s Diane Keaton Chaos na Vianoce (2015).

Joj tiež poskytla prehľad novembrových premiér, okrem filmov Vládkyňa zla, Hobit: Bitka piatich armád či záverečného dielu Hier o život: Drozdajka 2 uvedie taktiež kinopremiéru Kapitán Amerika: Zimný vojak (2014), sci-fi triler Nesmrteľný (2015) s Rianom Reynoldsom, hororový triler Sacrament – Sväté tajomstvo (2013), drámu Zostaň so mnou (2014) či dobrodružný fantasy film Posledný lovec čarodejníc (2015) s Vinom Dieselom.

Svoje decembrové tituly odhalila aj Joj Cinema, Kate Winslet sa uvedie vo filme The Dressmaker (2015), televíznu premiéru bude mať aj animák Ľadová sezóna (2016) či akčný triler s Dolphon Lundgrenom Dobrý, zlý a mŕtvy (2015). Uvedie sa aj komédia Návštevníci 3: Revolúcia (2015), v hlavnej úlohe hrá Jean Reno.

Čítať viac...
Nahor