Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvé čísla za Silvester: Kredenc s absolútnym rekordom, vysoko aj Chart Show!

Zábavné programy Markízy aj RTVS dosiahli vysoko nadpriemerné čísla. Joj bola s Kameňákom na okraji záujmu.

Portál Mediaboom pre vás zisťoval výsledky silvestrovskej sledovanosti. Kým Markíza s verejnoprávnou RTVS investovali do silvestrovských špeciálov ich relácií, Joj tento rok pôvodnú tvorbu nahradila maratónom Kameňáku.

KOMPLETNÉ výsledky za Silvester 2014 aj Nový rok 2015 nájdete v tomto článku.

Najvyššie bola so svojím programom Markíza. Uspeli už Televízne noviny s podielom 38,5 %, no ratingovo sa na prvé miesto v posledný deň roka 2014 dostal silvestrovský diel skeč šou Kredenc, ktorý sa podľa našich informácií vyšplhal v ratingu na 14,9 % a v podieli na 37 %. Uspela aj nasledujúca Chart Show, ktorej podiel mal dosiahnuť hodnotu 30,5 %. Kým u nás Chart Show uspela, v Česku vôbec. Na Nove prepadla s podielom 17 % v komerčnej cieľovke.

Bez prekvapenia uspeli silvestrovské vydania relácií RTVS. Milujem Slovensko v ratingu atakovalo 10 % a podiel prekročil 24 %, Nikto nie je dokonalý dosiahlo podiel 23 % (12 – 54). Joj v tom čase hlboko prepadla s prvou časťou Kameňáku a podielom len nad 9 %, nedarilo sa celej trilógii, keď napríklad tretia časť po polnoci uhrala len podiel okolo 13 %. Joj zastúpila aspoň Pluska, ktorej Profesionáli uhrali podiely takmer 6 a 5 %. Dajto aj Doma boli s filmami Sexuálne praktiky pozemšťanov a Tak dobre, ako sa len dá podpriemerné s podielmi okolo 2,5 %.

Kompletné výsledky silvestrovskej a novoročnej sledovanosti vám prinesieme v zajtrajšom článku.

Čítať viac...
Nahor