Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvé čísla nového Inkognita: Dokázalo po ôsmich rokoch zaujať divákov? (doplnené)

Zábavná relácia zviedla hneď na začiatku súboj s Búrlivým vínom. Doplnené o ďalšie výsledky pondelka.

Inkognito sa po ôsmich rokoch vrátilo na obrazovky Joj a so sebou prinieslo veľkú záhadu, ktorú nevedel rozlúštiť ani moderátor relácie, Vlado Voštinár. Bude Inkognito aj po rokoch úspešné?

Čo-to napovedá už výsledok prvej časti vynoveného Inkognita. Tá podľa našich informácií zviedla veľmi tesný súboj s Búrlivým vínom, keď ju sledovalo 8 % divákov s podielom 24 %, celkovo si prvý diel vynovenej relácie nenechalo ujsť 450-tisíc divákov. O niečo lepšie však večer vyšiel Markíze, keď sa Búrlivé víno tešilo z tesného víťazstva pri ratingu 8,3 % a podielu 24,7 %. Inkognito malo dlhšiu stopáž ako seriál Markízy, čo ovplyvnilo aj nasledujúci Panelák, na ktorý museli jeho priaznivci čakať až pridlho.

Inkognitu sa tak pri prvej časti podarilo predčiť pravidelné výkony Divokých koní. Ak si relácia udrží podobné čísla, Joj bude určite spokojná. Jej prime-time podiely sa pohybujú aktuálne okolo úrovne 20,5 – 21 % a denné v okolí 16 %. Zároveň sa televízii podarilo, aspoň s prvou časťou, nedovoliť Búrlivému vínu rásť aj pri absencii Divokých koní. Seriál Markízy však rástol v 12+, kde ho sledovalo takmer 650-tisíc divákov. Podobný nárast divákov vídame aj v stredy, ale na konto Divokých koní, keď Búrlivé víno absentuje a Markíza ponúka Chart Show. Dodajme ešte, že sa Búrlivé víno stalo v pondelok najsledovanejším programom dňa a to najmä vďaka peknému počasiu, pre ktoré sa diváci vracali domov a sadali k obrazovkám až po ôsmej večer.

Jasným lídrom sa už vo svojom čase stal Kredenc, ktorý v pondelok atakoval 8 % ratingu s podielom pod 27 %. Relácii výrazne pomohlo skončenie Inkognita, kedy naberala divákov. Omeškaný Panelák dosiahol len na priemer stanice s podielom pod 17 %.

Menšie stanice si v pondelok večer vymieňali pozície. Najprv sa do vedenia dostala Plus s Profesionálmi, ktorí atakovali až 8 %, potom sa už Plus musela uspokojiť s druhým miestom medzi menšími, keď kriminálky CSI skončili pod 6 % a snímka Bez súcitu na Dajto uhrala podiel tesne pod 7 %. Mentalista Domy aj Zakázaná láska sa držali veľmi tesne kriminálok CSI na Plus, keď zaostali len o minimum a dosiahli tak podobný výsledok.

Čítať viac...
Nahor