Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvá zmena: Markíza presúva ostro zápas Slovenska na hlavnú stanicu, Búrlivé víno v náhradnom čase!

Markíza urobila očakávané rozhodnutie.

Mimoriadne sledované zápasy slovenskej 21-tky na juniorskom futbalovom EURE priviedli Markízu k jasnému rozhodnutiu. Posledný a rozhodujúci zápas skupiny Slovenska, v ktorom sa stretne so Švédskom, presúva televízia z Dajto na hlavnú stanicu, čím mení svoj hlavný večerný program.

Zápas je naplánovaný na štvrtok od 20:45, štúdio začne už o 20:15, Markíza tak skráti spravodajský blok. Televízia by k presunu duelu Slovenska pristúpila aj v prípade zápasu s Anglickom, ten však kolidoval s hlavnými správami.

Zmena sa dotkne Búrlivého vína, ktoré nastúpilo po veľkej kampani na svoju náročnú letnú misiu s výrazným sklamaním. Seriál pri štarte poslednej série tvrdo prepadol, čím núti Markízu premýšľať, kam ho presunie v prípade, že sa do pár dní nepozviecha.

Hroziaci ďalší neúspešný večer Markíza odvráti aspoň vo štvrtok, kde využije spomínaný futbalový zápas. Napriek tomu však tento týždeň chce odvysielať všetkých päť epizód Búrlivého vína a neposúvať tak jeho nasadenie v ďalších týždňoch. Epizódu zo štvrtka uvedie v náhradnom termíne v stredu, kedy uvedie rovno dve časti. 

Z programu nezmizne ani Dobre vedieť, televízia zábavnú šou predsa len odvysiela, uvedie aspoň reprízu v neskorom čase o 22:50. Náhradným programom na Dajto bude snímka Mesto hriechu.

Čítať viac...
Nahor