Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvá tvár novinky Hotel známa: Do Joj prechádza Milo Kráľ! Seriál Markízy kritizoval

Koná sa ďalší herecký televízny prestup.

Po tom, čo sa výrazné herecké migrácie diali skôr na trase Koliba – Záhorská Bystrica, sa poradie obracia. Jedna z hlavných tvárí Markízy Milo Kráľ u lídra končí a prechádza ku konkurencii.

Markíza sa pokúsila na Kráľovi postaviť úspech minuloročnej jesennej novinky Kukučka, s ktorou však tvrdo prepadla a predčasne ju ukončila. Odvtedy hercovi neponúkla stabilné miesto, a to ani v čase, keď má pripravovať nové seriály.

Milo Kráľ tak prikývol na ponuku, ktorú dostal od Joj. Posledne sa na jej obraze objavil v neúspešnom projekte Dr. Ema. Aktuálne sa má stať súčasťou pripravovanej seriálovej novinky Hotel, ktorá sa na obrazovky dostane túto jeseň. „V lete mám ísť točiť pre Jojku jeden seriál. Bude sa to volať Hotel a budem tam hrať nejakého šéfa hotela. Ono sa to teraz pripravuje, mali by sme začať točiť začiatkom júla, ale už sa s režisérom stretávame. Čiže príprava bude dôslednejšia,“ povedal Kráľ pre Plusku.

Hotel pripravuje Joj, ako sme vás exkluzívne informovali, spoločne s ďalším večerným seriálom Prázdniny do okna, ktorým má vyplniť najbližšiu jeseň miesto po vrcholiacom seriáli Zoo. Televízia sa po dlhom čase rozlúči v prime-time s dennými seriálmi.

Joj si bude chcieť dať pri svojej novinke Hotel záležať. Ako Kráľ prezradil, naplánovaných je zatiaľ osem častí a výroba bude prebiehať pomalšie a poctivejšie ako pri klasických denných seriáloch. Zároveň sa nateraz pripravuje ako uzavretý seriál. Kráľ tak po Búrlivom víne či Kukučke opúšťa „rýchlovýrobu“ denných a zároveň nekonečných seriálov. Na adresu vínneho hitu si v minulosti neodpustil kritiku.

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor