Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Inkognito oproti štartu nabralo divákov, čo na to Búrlivé víno? Kredenc jasným lídrom!

Polepšiť si oproti predchádzajúcemu pondelku dokázali oba hlavné programy večera.

Joj od polovice mája po dlhšom čase obohatila program o zábavnú reláciu a táto stávka sa jej vypláca. Staronové Inkognito už pri štarte dokázalo uspieť, pričom podľa našich informácií s druhou časťou ešte zosilnelo, keď ho malo sledovať 8,3 % divákov s podielom 23,8 %. Oproti štartu ide o nárast ratingu o tri desatiny.

Sledovanosť ovplyvňovalo aj škaredé počasie, vďaka ktorému celkovo televízie vďačili za väčšiu pozornosť divákov. Rástlo totiž aj Búrlivé víno, ktoré tak obhájilo v pondelok pozíciu jednotky na trhu popri Inkognite, keď seriál malo sledovať 8,7 % divákov s podielom 24,9 %. Búrlivé víno rástlo medzitýždenne o štyri desatiny. Takéto výsledky už Markíze prinášajú aspoň priemer stanice, stále však ide o prepad približne dvoch ratingov oproti minulej jari. Pre Joj je výsledok Inkognita výrazný nadpriemer, ktorý minulú jar počas týždňa dosahovať nedokázala.

Markíze sa darilo aj s nasledujúcim Kredencom, ktorému pomohlo vyvrcholenie Inkognita tento raz už krátko po 22-hej. Časť divákov prepla na skeč šou, ktorá sa mohla tešiť z ôsmich ratingov a vysokého podielu 28,9 %. Panelák v tom čase priniesol Joj aspoň priemer s atakovaním 17 %.

Z menších staníc bola po ôsmej najvyššie Plus. Jej Profesionáli aj v niekoľkej repríze stále fungujú, v pondelok atakovali až 8 %. Nasledujúce kriminálky CSI prekročili 5 a 6 %. Nad piatimi percentami bola aj snímka Swordfish: Operácia Haker na Dajto, Mentalista Domy tento raz uhral nad 4 %. Vysoko najmä s druhou časťou vyskočila Zakázaná láska s podielmi pod 6 a nad 11 %.

Čítať viac...
Nahor